35.000 TL laptop önerisi

Butcenin tamamini kullanmak isterseniz, daha yuksek islemcili olur. Ama bence bu da yeter.

Ürünün soğutma performansı nasıldır acaba bir fikriniz var mı? Öneriniz için teşekkürler.

@Xevanior.

@kula000 Intel Core 13th gen isterseniz, bu var. Sanirim attigim Laptop'taki Ryzen'in es degeri.

Ürünün soğutma performansı nasıldır acaba bir fikriniz var mı? Öneriniz için teşekkürler.

Ağır oyunları denemedim ama genel olarak sıkıntısız kullandım. İlk kullanıldığında yanık plastik kokusu gelebiliyor sebebini forumda bakmıştım normalmiş onun dışında şarjı normal kullanımda şarjı biraz hızlı bitiyor. Haliyle oyun için kullanıcaksan şarjı takılı kullanman lazım.

Bu laptop alınır mı? Peki dostlarım? Arkadaşımın ailesi internette güvenmediği için fiziksel mağazası olan yerlere bakıyorum bunu buldum soğutması nasıldır?

Aynı laptop 26K'ya internette satılıyor ve bildiğim kadarıyla, soğutması çöp.

Bu ikisine bakabilirsin. Düşük bütçede 13. nesil işlemcilerden mümkünse uzak dur.

Bu ikisine bakabilirsin. Düşük bütçede 13. nesil işlemcilerden mümkünse uzak dur.

Neden ki hocam ne sorunları var. Zaten arkadaşıma alacağız mahcup olmamak için detaylı araştırma yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı