35.000 TL Montaj ve Kurgu İçin Sistem Önerisi

Bütçe
35000
Dragos'un hiçbir sistemini almayın hocam bence bir de parçaları daha kötü attığım sisteme göre.
Dragos neden önerilmiyor ? Ekran kartı Zotac, işlemci intel, anakart asus. Ssd ve kasa modeli için mi önermiyorsunuz ? (Bir de işlemcinin çekirdek sayısı bu tür işler için önemli. 16 çekirdek sayısı da bana gayet iyi geldiği için soruyorum tekrardan.)

Çift monitör kullanacak mısınız?
İlerki zamanlar için evet.

Attıklarınız içinde RAM yoktu. 35 bin TL RAM'siz fiyatı mı acaba? Bir de Dragos neden önerilmiyor? Ekran kartı Zotac, işlemci Intel, anakart ASUS. SSD ve kasa modeli için mi önermiyorsunuz? (Bir de işlemcinin çekirdek sayısı bu tür işler için önemli. 16 çekirdek sayısı da bana gayet iyi geldiği için soruyorum tekrardan.)

İleriki zamanlar için evet.

RAM var hocam Kingston Fury yazıyor?

Hocam alınmaz derken biraz daha açar mısınız? İşlemci olarak i7 12 çekirdek olduğu için diğer işlemciden daha iyi değil mi? Ekran kartları olarak yine @messinicocugu'nun paylaştığı sistemin muadili olarak alınabilir.

Hocam 128 GB SSD diyor çok az okuma hızınıda bilmiyoruz 32 GB RAM diyor hocamın topladığında 64'tü herhalde.

SSD ekleyebiliriz ekstra. RAM de arttırılabilir onları hariçte bırakırsak nasıl sizce?

Hepsiburada, Trendyol, Şok gibi yerlerden hazır sistem almayın aldırmayın. Arkadaşların attığı hazır sistemler çok daha iyi ve çok daha uygun. Genellikle bu sitelerde kalitesiz malzeme kalitesi oluyor ve fahiş fiyata satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı