35.000 TL Sinerji-Masha sistem alınır mı?

4070 4k için yeterli değil.
Ultra olmak zorunda değil bi tık altına çekerim yeter ya da 4K Ultra 50FPS'de götürür araba oyunları vs. oynayacağım için büyük ekranda çok fark etmez diye düşünüyorum.

4K oyun oynayacaksan 7800XT falan bak en az. Rahat edersin VRAM yönünden. Ayrıca attığın sistemde 40K, bütçem 35 demişsin.

Şimdi gördüm hocam bu sistem en iyisi ve en uygunu gibi fakat 7800 XT üstüne çıkamaz mıyız peki bu bütçede?

Bütçe 35 ama zorlanır mı diye sormuştum yazıda.

Son düzenleme:
Bütçeyi 40 yapsak bir şeyler arttırabilir miyiz mesela 14. Nesil İntel işlemci?

Çevrimiçi var mı tam bilmiyorum ama arkadaşlar bu sistemi kararlaştırdım gibi bugün siparişi vereyim mi sizce? GAMING-7800XT / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Radeon TUF RX 7800 XT GAMING OC 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Bir de mağazaya gidip mi sipariş vereyim yoksa internetten güvenilir midir? İnternetten versem mağazadan elden alabilir miyim?

Arkadaşlar biraz fikrim değişmeye başladı sizce RX 7700 XT sistem alıp kalan parayla 4k monitör mü almak yoksa bütçeyi arttırıp RX 7800 XT olanı mı almak ikisinin de işlemcisi aynı yine monitör almayı düşünüyorum ama 3000 TL arttırmaya değer mi sizce? Başka konu açamıyorum ceza yerim diye umarım yazan olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı