35.000 TL sistem önerisi

KBL

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayar toplayacağım. Bana Valorant'ta ve CS:GO'da rahatlıkla 240 FPS'in üstünü vermesi lazım. Ama yayın da açacağım için OBS arkada açıkken bir 400 FPS versin isterim. Ayrıca yapacağım işler: Photoshop, bazen 3D tasarım ve oyun yazma. Ben RTX 3070 Ti alacaktım fakat şu anki fiyatları uçmuş durumda. Ben de düzgün markanın kartı olsun istidim fakat şu an MSI 3070 Ti 22 bin TL'lerde geziniyor. Ben belki 3060 alırsam Ryzen 7 5700X alırım diye düşündüm. Şimdi almak istediğim asıl ekran kartı ve işlemci 3070 Ti ve Ryzen 9 5900X. 5900X fiyatı 8500 TL ve Ryzen 7 5700X fiyatı 5000 TL. Ben güvenemedim, performansı iyi ama arada 3bin TL fark var. Bana bir sistem önerir misiniz? Ayrıca ekran kartı markaları kalitelimi örnek: Gainvard, INNO3D vb. Ben diğer ekran kartlarina guvenemedim, onun için onları almayı düdünmüyorum. Bütçe 35k

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimden geldiğince bir sistem toplamaya çalıştım.
37000 TL seviyesine çıktı ama fazla derseniz oynamalar yapılarak düşürülebilir.

Elimden geldiğince bir sistem toplamaya çalıştım.
37000 TL seviyesine çıktı ama fazla derseniz oynamalar yapılarak düşürülebilir.
Kingston amd lerde çok uyumlu degilmis diye duydum.rtx 3000 serisini almak bana daha mantıklı geldi.

Güçlü bir kart tercihlerinize ekleyebilirsiniz.

Ekran kartını harici alabilirsiniz veya parçaları düzenleyip, farklı sitelerde karşılaştırabilirsiniz.

Geri
Yukarı