35.000 TL Sony veya Samsung marka OLED 65" 4K Televizyon önerisi

LG'ler daha iyi diye biliyorum ama tam emin değilim yanlış olmasın.
Peki bu önerilen LG'lerde arka aydınlatma ambiyans var mı hocam abime alacağız da 65" oled ambiyanslı tv lazım ve açıkçası vestel gibi markalardan değil LG , Sony , Samsung belki Philips gibi dünya markalarından almak istiyoruz.

OLED'e güvenemediğim için 36.000 TL'ye miniled bir TV aldım. Geldiği zaman görüşlerimi paylaşırım.

Dostum yanlış yapmışssın yeni çıkan 2022 model oledler yanmıyo o eskidendi.
2022 Model'lerin yanıp yanmayacağını bilemeyiz, en azindan 1 sene geçmesi gerekiyor.

Eski model OLED'ler için de yanmayacaklarını, yeni teknoloji ile TV kapalı haldeyken bile pikselleri temizleneceği vb söyleniyordu.

Ben en az 5 sene sonrasını düşünüyorum, kafam rahat olsun istiyorum. Garantisi bitince sürekli diken üstünde olmak istemiyorum şahsen.

Peki bu önerilen LG'lerde arka aydınlatma ambiyans var mı hocam abime alacağız da 65" oled ambiyanslı tv lazım ve açıkçası vestel gibi markalardan değil LG , Sony , Samsung belki Philips gibi dünya markalarından almak istiyoruz.
hocam ambiyanslı tv üretimini en iyi philips yapıyo diğerleri kadar havalı gelmesede kulağa çok net ve daha canlı renkleri var philips ambilight tv lere bi bakmanı öneririm aklına yatmazsa Lg ya da Sony bak ama samsung'dan kaç diyim sana tv leri kesinlikle iyi olsada verilen fiyatlara nazaran iyi iş çıkarmıyo

Geri
Yukarı