35.000 TL'ye kadar hazır Gaming sistem önerisi

markaya bakmayın modele bakın 4070 çok daha güçlü bir kart
anlıyorum hocam teşekkür ediyorum dönüşünüz için. METE-VERSE II / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu linkteki modele 7600x işlemci takıp ve 1tb samsung 980pro ssd alıp ayrıca üzerine de sıvı soğutma alınabiliyor 35.000tlye. bu senaryoda da belirttiğim şekilde düzenlenen mete-verse sistemi 4070li sistemden daha az mı performans verir acaba? alacağım ilk toplama bilgisayar olduğu için günlerdir düşünüyorum, kusura bakmayın lütfen sizleri de rahatsız ediyorsam eğer.

Teşekkür ediyorum Caner hocam. Size son bir şey daha sorabilir miyim acaba? Sizin attığınız sunrise kasa ile METE-VERSE II / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu model arasında kaldım. Sizce hangisin tercih etmeliyim? ASUS'un 4060 Ti modeli ile Galax'ın 4070'i çok fark yaratır mı? Hangisi daha mantıklı olur acaba?

Merhaba hocam hangisini aldınız ben de almayı düşünüyorum da yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı