35.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
35000

Receponur Doğan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 35 bine laptop almak istiyorum şu iki ürünü buldum:
Başka önerileriniz varsa bekliyorum bunlar nasıldır alınır mı?

İşlemci gücü gerektiren ağır işler yapmıyorsanız 1. laptopu almanın mantığı yok. 2. laptop Monster olduğu için direk alınmaz.
Bütçe artarsa:

@Wirnon laptopların neyini beğenmedin acaba?

İşlemci gücü gerektiren ağır işler yapmıyorsanız 1. laptopu almanın mantığı yok. 2. laptop Monster olduğu için direk alınmaz.
Bütçe artarsa:

''2.laptop monster olduğu için direk alınmaz'' 2019 yılından beri monster kullanan 3 tanıdığım var bir gram sorun yaşamadıkları için gülüyorum bu söylemine

@Xevanior hocamın attığı HP'yi alın.

"2.laptop Monster olduğu için direk alınmaz" 2019 yılından beri Monster kullanan 3 tanıdığım var bir gram sorun yaşamadıkları için gülüyorum bu söylemine.

Onların sorun yaşamamaları başka birinin sorun yaşayamayacağını göstermez.

Bütçe artarsa:

Valla üniversitede kullanmak içinde alıyorum elektrik elektronik okucam işlemcide önemli. 4060 mı daha iyi 3070ti mı?

"2.laptop Monster olduğu için direk alınmaz" 2019 yılından beri Monster kullanan 3 tanıdığım var bir gram sorun yaşamadıkları için gülüyorum bu söylemine

Monster kullanan tanıdığım çok kişi var. Bir tanesinin ekran kartı fabrikasyon bozuk ve ekran ölü pikselli çıktı, diğer arkadaşımın laptopunun fanları kendiliğinden çalışmamaya başladı. Ne anlatıyorsunuz hocam? Şu anda alt kalite bir MSI kullanmama rağmen ben bile 1 kere servise uğramadım.

Geri
Yukarı