35.000 TL'ye kadar oyun tasarım için laptop önerisi

Bütçe
35.000 TL

DersuY

Yoctopat
Daha fazla  

Unity ve UE5 üzerinde çalışacağım için bu bilgisayarı almak istiyorum fakat hala karar veremedim. RAM'i 16 yapıp kullansam olur mu yoksa başka markalara da bakayım mı?

Bütçe maksimum 35.000 TL.

Senin işini görür mü bilmiyorum ama Monster Abra A7 v13.3.4 RTX 3050 Ti i7 11800H 32 GB RAM'i var. Ben şahsen memnunum performans olarak Ultra değil ama neredeyse piyasadaki her oyunu akıcı bir şekilde oynatıyor. Ama dediğim gibi tasarım için ne gibi bir performans gerekiyor bilmiyorum ama işini göreceğini düşünüyorum. Abra A7 V13.3.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Bunun işlemcisi bir tık daha güçsüz olsa da hem SSD hem RAM hem de ekran kartı olarak daha mantıklı ve uygun bir model ve bu iki işlemci arasındaki fark normalde 5 FPS falan ama benim attığım modeldeki ekran kartı ve RAM ile daha rahat oyun oynarsınız ve daha hızlı iş yaparsınız bir bilgisayarın RAM'i hızını çok etkiler. Ve şunu ekleyim Monster sakın alma birkaç sene sonra çok fazla yavaşlıyor FPS düşüyor ve çok ısınıyor.

Ekran kartı olarak 4050'nin altına inmek istemiyorum. Yani en az 6 veya 8 GB olsun isterim ama yine de teşekkürler.
@Mortingenşırtraze

Bu da güzel bir ürün fakat mağazadan alacağım. Teşekkürler öneri için
@Boran.o

Victuslar da var evet o yüzden biraz kararsız kaldım. Ayrıca Asus tuf serisine de baktım ama çok ısınıyor diyorlar.
@EFE234

Son düzenleme:
Victus alın, Donanım Arşivi inceledi. Masaüstünden daha az ısınıyor öyle diyeyim ama yine de sizin tercihiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı