35.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
35.000 TL
Tüm markaları elemişsin dostum kalan seçenekler MSI, Asus, HP , Acer. MSI öneririm modelini ise araştırmam lazım.

mux switch özelliği yok 35k tl gibi bir bütçen var ise victus dan uzak dur bende victus var o kadar para deymez.

Tüm markaları elemişsin dostum kalan seçenekler Asus, HP , Acer. Asus öneririm modelini ise araştırmam lazım.

mux switch özelliği yok 35k tl gibi bir bütçen var ise victus dan uzak dur bende victus var o kadar para deymez.
Ayrıca malzeme kalitesi çok kötü kendimde olduğu için her şeyi söyleyebilirim.

Tüm markaları elemişsin dostum kalan seçenekler Asus, HP , Acer. Asus öneririm modelini ise araştırmam lazım.

Ayriyetten ekran kartın kesinlikle rtx olsun amd alma deymez.

Son düzenleme:
Neden Lenovo istemiyorsunuz.

Neredeyse en kötüsünü bulmuşsun. Isınma sorunlu, 45 watt ekran kartı TDP değerli bir laptop.

Neden Lenovo istemiyorsunuz.

Neredeyse en kötüsünü bulmuşsun. Isınma sorunlu, 45 watt ekran kartı TDP değerli bir laptop.
dostum sen de her testte extradan düşük perfonmans veren bir cihaz önermişsin bu fiyat bandında çok araştırmadım o yüzden bu geldi aklıma.

Acer Nitro 5 Intel Core I7 12700H 8 GB 1 Tb SSD Rtx 4060 8 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QM0EY.004 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu daha iyi

Dostum sen de her testte extradan düşük performans veren bir cihaz önermişsin bu fiyat bandında çok araştırmadım o yüzden bu geldi aklıma.

Arkadaş Lenovo'yu istemedikleri arasına koymasa.
Bunu yapıştıracağım ama yok.

Arkadaş Lenovo'yu istemedikleri arasına koymasa.
Bunu yapıştıracağım ama yok.
evet işte

Nitro 5 cihaz vardı linkini bulabilirsem atacağım.
@LinusTechTips
ben attım link

dostum sen de her testte extradan düşük perfonmans veren bir cihaz önermişsin bu fiyat bandında çok araştırmadım o yüzden bu geldi aklıma.

Acer Nitro 5 Intel Core I7 12700H 8 GB 1 Tb SSD Rtx 4060 8 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QM0EY.004 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu daha iyi
140 w soran olursa

Bu varsa iyi iyi. Ben bunu görmedim. Çok iyi Acer. Nereden saymaya başlasam ki.
evet

Geri
Yukarı