35.000 TL'ye minimum 144 Hz monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
35000
Bu yeterli olacaksa söylediğimiz şekilde alacağım sistemi. Bir de elimde rx 6400 lü bir sistem var monitörü de var onu 8 k civarı satabilirsem monitör olarak ne almalıyım. FPS oyunları oynamayı seviyorum ayriyeten kaliteli dizi film izlemeyi de
Kesinlikle 547 TL farkla anakartı B650M-B yapmanı öneririm.

Bu yeterli olacaksa söylediğimiz şekilde alacağım sistemi. Bir de elimde rx 6400 lü bir sistem var monitörü de var onu 8 k civarı satabilirsem monitör olarak ne almalıyım. FPS oyunları oynamayı seviyorum ayriyeten kaliteli dizi film izlemeyi de
Hocam anakartı B650M-B işlemciyi Ryzen 5 7600 yapmayı unutma. Monitör olarak
Sepette 8500 TL
2K 165 Hz çok güzel gider bu sisteme.

Hocam neden daha yüksek hzlere çıkmak yerine bunu tercih ettiniz?
Aldığın sistem FHD yerine QHD hak ediyor. Ben önceden FHD 360 Hz kullanıyordum ve QHD 260 Hz geçtim. Aradaki kalite farkına kesinlikle değiyor. 240 Hz FHD alacağına 165 Hz QHD almak kesinlikle daha mantıklı.

Aldığın sistem FHD yerine QHD hak ediyor. Ben önceden FHD 360 Hz kullanıyordum ve QHD 260 Hz geçtim. Aradaki kalite farkına kesinlikle değiyor. 240 Hz FHD alacağına 165 Hz QHD almak kesinlikle daha mantıklı.
Anladım teşekkür ederim dostum attıklarını değerlendireceğim. Bayram sonu sipariş geçerim umarım pişman olmam 💅🏻

Anladım teşekkür ederim dostum attıklarını değerlendireceğim. Bayram sonu sipariş geçerim umarım pişman olmam 💅🏻
RX 7800 XT 4070'ten biraz daha güçlü bir kart. 4060 Ti ile karşılaştırmaya gerek yok. 2K için kesinlikle daha iyi bir seçim. Gelip sana "Nvidia DLSS ve FG destekliyor" diyecekler ama sen zaten o performansı kartın kas gücü ile alıyorsun.

Geri
Yukarı