35.000 TL'ye sade görünümlü Gaming laptop önerisi

Bütçe
35.000
Anladım, laptop ekran kartlarında watt olayı varmış sanırım, bu modellerde yüksek mi değerleri?
Evet, 140W var Nitro 5'te. Tabii bu watt olaylari RTX 4000 serisinde pek onemli degil, 100W ustunde ayni gibi bir sey.

Mavi isaretli kisma bakarsan grafigin 100W'den sonra dumduz ilerledigini gorebilirsin.

Screenshot_20240412_012855_YouTube.jpg

Neden önermezsiniz hocam? Attığınız modeli de aklımda bulunduracağım, mağazadan almam daha iyi olur umarım aynı fiyata vardır.

Çentik dediğiniz neresi?

Hocam çok alt segment bir model. Bir sürü performans problemi var panel ve malzeme kalitesi kötü, illa HP istiyorsanız HP Omen modeline bakın aşırı sade ve şık bir tasarıma sahip bence bizzat kullandım güzel bir model.

Marka takıntım yok, performansı iyi olsun ve görüntüsü çok ışıklı abartı olmasın, sade olsun yeter. Acer'ı beğendim ama mağazalarda çok fiyat farkı var. Görerek almayı tercih ederim ama tabii daha iyi bir şey yoksa bunu tercih ederim. Genel olarak evde monitöre bağlı kullanacağım zaten, yine de görüntü olarak abartı dursun istemiyorum.

Marka takıntım yok, performansı iyi olsun ve görüntüsü çok ışıklı abartı olmasın, sade olsun yeter. Acer'ı beğendim ama mağazalarda çok fiyat farkı var. Görerek almayı tercih ederim ama tabii daha iyi bir şey yoksa bunu tercih ederim. Genel olarak evde monitöre bağlı kullanacağım zaten, yine de görüntü olarak abartı dursun istemiyorum.
Monitorunu bilmiyorum ama kaliteli bir monitor ise monitorden Victus'a gectiginde attan esege gecmis gibi olursun.

Gigabyte G24F-2 kullanıyorum. 21 inç bir ofis monitöründen geçtiğim için bana çok iyi geliyor. Genel olarak nasıl bilmem. :D

Gigabyte G24F-2 kullanıyorum. 21 inç bir ofis monitöründen geçtiğim için bana çok iyi geliyor. Genel olarak nasıl bilmem. :D
O monitor gayet iyi. G24F-2 at ise Victus'un ekrani esektir. Nitro 5 alirsan G24F-2 ile arasinda gecis yaparken pek siritmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam incelemesiyle beraber şöyle bırakayım.Bütçenizin biraz üstünde ama çıkabilirseniz sizi üzmeyecek bir cihaz olduğunu düşünüyorum.İşlemci HX serisi olduğundan biraz fazla güç tüketiyor.Pil kullanım süresi biraz kısa olabilir.

Hocam incelemesiyle beraber şöyle bırakayım.Bütçenizin biraz üstünde ama çıkabilirseniz sizi üzmeyecek bir cihaz olduğunu düşünüyorum.İşlemci HX serisi olduğundan biraz fazla güç tüketiyor.Pil kullanım süresi biraz kısa olabilir.
Güzel görünüyor hocam, bunu da seçeneklerim arasında bulunduracağım bütçemi artırabilirsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı