35.000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
25-35k

Dt_Mby

Hectopat
Arkadaşlar elimdeki PC'yi satıp yenisiyle değiştireceğim 25-35k bütçem var. Gençer Gaming'te bu sistemi gördüm. Kafama yattı biraz.
İşlemci tercihim kesınlikle AMD onun dısında marka onemlı degıl. Ekran kartı en az 12 GB olmalı.
Sizce yeni 7700XT sistemleri beklesem mi veya onerecegınız baska sıstem var mı?
Elimde 1080p monitor var ileride degıstırırım. 4070'li sistemde elbette darbogaz olacaktır ama şu anlık önemi yok.

Arkadaşlar elimdeki PC'yi satıp yenisiyle değiştireceğim 25-35k bütçem var. Gençer Gaming'te bu sistemi gördüm. Kafama yattı biraz.
İşlemci tercihim kesınlikle AMD onun dısında marka onemlı degıl. Ekran kartı en az 12 GB olmalı.
Sizce yeni 7700XT sistemleri beklesem mi veya onerecegınız baska sıstem var mı?
Elimde 1080p monitor var ileride degıstırırım. 4070'li sistemde elbette darbogaz olacaktır ama şu anlık önemi yok.
Güzel duruyor ama kasa gamepower bence değiştir.

Bu sistem gayet güzel ancak sistemde ssd nin okuma-yazma hızı biraz düşük seçeneklerden daha iyi bir ssd seçebilirsin ayrıca anakartlardan çok anlamam ama b550m 4070 i belkide kaldıramayabilir araştırmanı öneririm anakartını. Ve ram ini gelecek zamanlarda 32gb ye yükseltmeni öneririm.

Şimdi yeni bir PC gördüm.

Bu varken olmaz. Al gec iste, al gec.

Bu varken olmaz. Al gec iste, al gec.

Hocam bir önerin varsa bunu gerekçe belirterek söylersen daha sağlıkli bir iletişim kurabiliriz diger PC ile arada fark yok ve 500lira daha ucuz 1TB SSD var ayrica.

Hocam bir önerin varsa bunu gerekçe belirterek söylersen daha sağlıkli bir iletişim kurabiliriz diger PC ile arada fark yok ve 500lira daha ucuz 1TB SSD var ayrica.

Evet, farklari sayiyorum.

Ekstra 16 GB RAM. PSU ve kasa daha iyi. Bunlar, 500 TL'ye degecek seyler.

4070 kartın 20kdan aşağı fiyati yok şu an. Acaba 7700XTli sistemler gelince daha aşağıda 30k civari bir sistem bulabilir miyim? Artan parayi da islemci soğutucuya yatırırım.

4070 kartın 20kdan aşağı fiyati yok şu an. Acaba 7700XTli sistemler gelince daha aşağıda 30k civari bir sistem bulabilir miyim? Artan parayi da islemci soğutucuya yatırırım.
Acaba 7700 XT sistem ne kadar olur? 4070 in hemen ardından geliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı