35.000TL sistem önerisi

Bütçe
35000

Whyzra

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, grafik tasarımcıyım. Genellikle Photoshop ve After Effects gibi programları kullanıyorum. Ara sıra da GTA 5, LoL tarzında oyunlar oynuyorum. Yakında Twitch yayınları da yapmayı planlıyorum. İleriye dönük monitör dahil sistem önerisi yapabilir misiniz? Hazır sistem olabilir veya parçalar birbirine %100 uyumlu ise ayrı ayrı da alabilirim.

Önerileriniz de aşağıdakileri dikkate alırsanız çok mutlu olurum, teşekkür ederim.

2 adet en az 2K, minimum 23, 8+ inç monitör. (darboğaz olmayacaksa 1080P'de olabilir)
Monitörlerin biri ana ekranım olacak, diğerini yan ekran olarak kullanacağım. 1 tanesi aynı marka/modelin daha düşük bir modeli olabilir.

NVIDIA ekran kartı.
32 GB RAM.
1 TB M.2 NVMe SSD

Editorluk icin 1TB alan az gelebilir. Iyi bir sistem kurmusken en az 2TB depolama alani alin derim.

Editorluk icin 1TB alan az gelebilir. Iyi bir sistem kurmusken en az 2TB depolama alani alin derim.
Şuanki sistemimde toplam 1.5 TB depolama var. 413,5 GB'sini kullanıyormuşum. Sanmıyorum 1 TB'yi geçeceğimi. Geçecek olursam da bir tane daha 1 TB depolama alırım diye düşündüm.

Anakartı Asus Rog yaparak bunu:
monitör olarak ta bunları tercih edebilirsiniz

Geri
Yukarı