35.000TL'ye kadar Gaming laptop öneri

Daha yüksek watt daha iyi bi performans mı demek onu anlamadım ?
Az önce baktım mobile 3050 bile 80 Watt gösteriyor ki Rog Strixte olan 4060 140 Watt tabii fiyat farkı var ama diğer modellere bakabilirsin. MSI ın bu bütçedeki cihazlarında hep aynı sorun var.

Evet yeri geliyor %40'a yakın fark oluşuyor.
Anladım peki bu mantıkta düşünürsek nvidia ve intel neden watt değerlerini amd tarafından daha düşük değerlerde üretiyor ? Şuan bildiğim kadarıyla amd hem işlemci olarak hem gpu olarak nvidia ve intelden daha yüksek watt değerlerinde işlemci ve gpu üretiyor buradaki amaç ne ?

Az önce baktım mobile 3050 bile 80 Watt gösteriyor ki Rog Strixte olan 4060 140 Watt tabii fiyat farkı var ama diğer modellere bakabilirsin. MSI ın bu bütçedeki cihazlarında hep aynı sorun var.
Anladım peki bu mantıkta düşünürsek nvidia ve intel neden watt değerlerini amd tarafından daha düşük değerlerde üretiyor ? Şuan bildiğim kadarıyla amd hem işlemci olarak hem gpu olarak nvidia ve intelden daha yüksek watt değerlerinde işlemci ve gpu üretiyor buradaki amaç ne ?

Son düzenleme:

Hiçbir laptopta AMD grafik işletim birimi kullanıldığını görmedim.

inceleme videosu baktım ama bulamadım.

Kaçırma bu fiyata bu laptopu.

hiç bir yerde satın alma,inceleme yok.fiyatı da 45 k dan 35 e düşmüş.Özellikleri çok iyi gözüküyor ama acaba neden böyle?

inceleme videosu baktım ama bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hiç bir yerde satın alma,inceleme yok.fiyatı da 45 k dan 35 e düşmüş.Özellikleri çok iyi gözüküyor ama acaba neden böyle?
Yeni çıkan bir model fiyatı sonradan 40-41 çıkacaktır.

Kaçırma bu fiyata bu laptopu.
Pttavmden hiçbir şey alınmaz. O laptopun gerçek fiyatı 42500tl. İade edilmiş veya teşhir ürün yolluyorlar sonra da değişim veya iade talebinizde sizi uğraştırırlar.

Geri
Yukarı