35-40 bin TL arası 50CC motor önerisi

E bu adamda yaris yapmayacak ki. Sen bu adamin acemi olduğunu unutuyorsun. Ben niye istemeyeyim daha iyisine binsin? Yillar önce ehliyet aldığımda varaderoyu 15 bin TL'ye ben. Şu anda varadero gibi motoru bir insanın alabilmesi hayal oldu. Bizi bu motorlara ittiler maalesef. Mecbur kötünün iyisi alınması gerekiyor. Öğrenip alıştıktan sonra zatrn eminim dayanamayıp ehliyet alacak 250 500 600 800 gidecek arkadaşımızda. Benim en büyük derdim motora başlarken alacağı motor kafasına geçmesin, acemilik dönemini bir yerlerini kırmadan atlasın. Yoksa motordan soğur. Motosiklet araba gibi değil. Arabada 20km le bir yere carpsan içinden çıkarsın. Motorda çarptınmı en iyi ihtimalle 1 ay yataktan çıkamazsın.

Varadero eşek ölüsü gibi tecrübeli adam bile zor kulanır 2 kişi zor yerini değiştiriyor motorun sen onunla başladın bu adam spacy le başlasa diyelim napcak 200 mü yapacak 100ü zor görür ama randıman verir dediğimi anlamıyorsunuz en azından sorun onlar kadae çıkarmaz parçasını bulur ustası var yaptırır bayırda zorlanmaz.

Geri
Yukarı