35 - 40 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Doğrudur daha iyi bir konfigrasyon olabilir ama ben peşine 12 taksitle aldım. Bahsettiğiniz bilgisayarı aynı şekilde almaya kalksam neredeyse 10 bin tlye yakın fark oluyor ki benim bütçemi başardı. Bir de dediğim gibi oğlum victus istemedi.

MSI'yı da Asus'la devirmeye çalışmak. :)
Berbat bir kasa kalitesini ve 45 watt ekran kartını Monster bile yener dostum merak etme :D

Doğrudur daha iyi bir konfigrasyon olabilir ama ben peşine 12 taksitle aldım. Bahsettiğiniz bilgisayarı aynı şekilde almaya kalksam neredeyse 10 bin tlye yakın fark oluyor ki benim bütçemi başardı. Bir de dediğim gibi oğlum victus istemedi.
4060 Acer mi aldınız hocam?

Teşekkür ederim. Sizlere daha iyileri nasip etsin inşallah. Evet MSİ konusunda kartın 45 watt olması geri çekilmemize sebep oldu. Acer en azından İ7, 4060 ekran kartı, 17 inç ve 32 GB Rama sahip. Oğlumla gittik gördük aklına yattı İnternet üzerinden sipariş verdik. Ben çok anlamam dediğim gibi. Ama oğlum sevdi. Dediğim gibi hayırlı olsun artık. En azından iyi bir başlangıç yapmış olacak. Üniversite kazanırsa sizin dediğinizi alırım 😊

Geri
Yukarı