35-40 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

hardbroman

Picopat
Daha fazla  
40kyı geçmesine gerek yok hatta altı olsa daha iyi olur. İstediğim özellikler RTX 4060 olması 1TB olması DDR5 olması 16 GB RAM iyi olur. Ekranı en az 16 inç, 144 veya 165Hz olsun. Kronik sorunları olmasın ve çok ısınmasın. İstediklerim bunlar önerilerinizi istiyorum.

Hocam ben bunu gördüm sizce nasıl: HP Victus 16-S0011NT 7Z584EA Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

40.000 TL'ye Victus almak saçmalıktan başka bir şey değil. Değmez. Nitro 16 stokları bitmiş görünüyor 7840HS olan ve 16 GB RAM'li. Bu model kat ve kat daha mantıklı;

Canavar gibi CPU ve 140W RTX4060 üstüne MUX swtich var. 12650H model kırpık bir CPU. Artan bütçe ile RAM takviyesi yapabilirsiniz.

40.000 TL'ye Victus almak saçmalıktan başka bir şey değil. Değmez. Nitro 16 stokları bitmiş görünüyor 7840HS olan ve 16 GB RAM'li. Bu model kat ve kat daha mantıklı;

Canavar gibi CPU ve 140W RTX4060 üstüne MUX swtich var. 12650H model kırpık bir CPU. Artan bütçe ile RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Bunun 1TB ve 16 GB RAM olanı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun 1TB ve 16 GB RAM olanı var mı?

Bilerek bütçenin çok altında bir model attım. Siz daha ucuza 1TB SSD ve 8 GB RAM daha alıp takabilirsiniz ve toplam 1.5TB depolamayı daha ucuza getirmiş olursunuz. RAM ve SSD'si yüksek modeller şişirilmiş modeller oluyor. CPU ve GPU değişemediği için bunları ön plana almak gerekir. Yapacağınız RAM ve SSD yükseltmesi hasar vermezseniz garantiyi etkilemez ve çok basit bir işlemdir. Ekstra olarak hatırlatayım, 165Hz attığım model.

Bilerek bütçenin çok altında bir model attım. Siz daha ucuza 1TB SSD ve 8 GB RAM daha alıp takabilirsiniz ve toplam 1.5TB depolamayı daha ucuza getirmiş olursunuz. RAM ve SSD'si yüksek modeller şişirilmiş modeller oluyor. CPU ve GPU değişemediği için bunları ön plana almak gerekir. Yapacağınız RAM ve SSD yükseltmesi hasar vermezseniz garantiyi etkilemez ve çok basit bir işlemdir.

Hocam aslında düşününce bunun 16 GB RAM'i olsun yeter, SSD yükseltmesini sonra yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı