35-40 bin TL'ye her şey dahil sistem toplama önerisi

Bütçe
40,000 TL
Özelleştirmeler ve monitörle 38.5K tutuyor. Geri kalan paraya ekipman alınabilir diye düşünüyorum. Onun için ayrı konu açmak daha mantıklı ben hakim değilim.

Arkadaşa sistem topluyoruz, maksimum 40k. Kulaklık, monitör, klavye, kasa, mouse bunların hepsi için öneriniz var mı? Oyun, grafik tasarım ve yazılım için kullanılacak. Klavye red Switch olursa güzel olur.

@messinicocugu
@xDraco

Önerim RTX 3000 serilerinden seç ve en az 2 monitör öneririm çünkü yazılım ve tasarım için birden fazla monitör önemli.

Özelleştirmeler ve monitörle 38.5K tutuyor. Geri kalan paraya ekipman alınabilir diye düşünüyorum. Onun için ayrı konu açmak daha mantıklı ben hakim değilim.
Hocam sistem nerede. 😀

Önerim RTX 3000 serilerinden seç.
Sebebini söyler misiniz cidden merak ettim.

Hocam sistem nerede. 😀
Hakikaten :D

Hakikaten :D
Bende aynı sistemi atacaktım. :)

Önerim RTX 3000 serilerinden seç ve en az 2 monitör öneririm çünkü yazılım ve tasarım için birden fazla monitör önemli.
Hocam üst düzey bir yazılım değil öğrenme aşamasında diyebilirim daha çok geliştirince 2.monitör alır.

Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı