35-50 Mbps fiber Wi-Fi önerisi

Superonline. Fiyat yüksek evet ama düzgün hizmet veren tek firma. Telekom, TurkNet, Netspeed, TTNET denedim şu ana kadar hiçbiri Superonline kadar kusursuz değil. Benim 4. yılım 100Mbit 220TL şu an. Altyapı 100 gözüküyor ama aldığım paket altyapıya eş değer olduğu için direk sınırlamayı kaldırmışlar. 200 250 gördüğüm oluyor. Ankara da benim için durum böyle. Sizin bölgenizde farklılık gösterebilir ama yine de Superonline diyorum.

Superonline. Fiyat yüksek evet ama düzgün hizmet veren tek firma. Telekom, TurkNet, Netspeed, TTNET denedim şu ana kadar hiçbiri Superonline kadar kusursuz değil. Benim 4. yılım 100Mbit 220TL şu an. Altyapı 100 gözüküyor ama aldığım paket altyapıya eş değer olduğu için direk sınırlamayı kaldırmışlar. 200 250 gördüğüm oluyor. Ankara da benim için durum böyle. Sizin bölgenizde farklılık gösterebilir ama yine de Superonline diyorum.

Şuan Superonline 25 Mbps var evde. Ama gelecek ay 250 TL olacakmış. Ben de değiştirmeyi düşünmüştüm.

Şuansuperonline 25 Mbps var evde. Ama gelecek ay 250 TL olacakmış. Ben de değiştirmeyi düşünmüştüm.

Hocam değiştirmeyin. Bir sorun yaşarsanız eğer diğerlerinde muhatap yok. Bende 50ye 200 ödüyordum şu an 100e 220. Kullandıkça yeni gelen fiyatından ucuza veriyorlar. TurkNet'te aynı fiyatı verecek size zaten sanırsam. Ben geçmezdim. İnterneti biraz ticari kullanıyorum ve diğerleri işkence. Eğer keyif almak istiyorsanız internetten Superonline devam edin derim. Ama eğer altyapısı varsa devam edin. Eğer Telekom altyapısından aboneyseniz Telekom aynı şeyi ucuza verebilir.

Bende Superonline ile 500 MB'lık paket kullanmama rağmen 800leri görüyorum 350TL idi sanırım paket fiyatı. Çok bi internet sıkıntısı yaşamıyorum önerebilirim.

Geri
Yukarı