35 bin bütçeli masaüstü bilgisayar toplama

500 daha eklerim onu da atabilir misiniz bir de böyle alsam nerede kasayı toplatabilirim kendim yapamam muhtemelen.

Video izleyerek yapmayi deneyebilirsiniz. Ama toplamak istemiyorsaniz, attigim Carnage'yi de alabilirsiniz. Hazir olarak guzeldir.

Video izleyerek yapmayi deneyebilirsiniz. Ama toplamak istemiyorsaniz, attigim Carnage'yi de alabilirsiniz. Hazir olarak guzeldir.
Bilgisayarcılar diziyordur herhalde para karşılığı onu da yapabilirim kendim olmazsa genelde parça aşınca daha ucuza daha kaliteli oluyor sanki

Bilgisayarcılar diziyordur herhalde para karşılığı onu da yapabilirim kendim olmazsa genelde parça aşınca daha ucuza daha kaliteli oluyor sanki.

Sahsen bilgisayarciya gidecegine hazir al derim. Hazirda da SSD WD Green 1 TB yap. Soguticu da sonra 224 XTS kendin tak bari.

Nv2 1TB varmis, WD Green yokmus.

Kasım indirimleri bekledim de bu fiyata bu nasıl bit de İtopya da indirim gerçek mi bilgin var mı?

Alinmaz. Pahali. 7500F, 13400F gucunde. Yani, 12400F dusuk.

Peki itopya da şu an fiyat performans ürünü var mı bakabilir misiniz 35 bin civarı Kasım indirimlerinde yoksa yukarıda attığını alıp geçeyim mi
Alinmaz. Pahali. 7500F, 13400F gucunde. Yani, 12400F dusuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı