35 bin TL bandında laptop önerisi

Bu bütçeyle, Intel Core i7 veya AMD Ryzen 7 işlemcili, en az 16 GB RAM, 512 GB SSD veya daha yüksek depolama kapasitesi ve NVIDIA RTX serisi bir ekran kartına sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Oyun, tasarım veya video düzenleme gibi yoğun işlemler için Lenovo Legion, Dell Alienware, HP Omen, ASUS ROG veya MSI serilerine bakabilirsiniz. Son teknoloji özellikler ve yüksek performans arıyorsanız, bu markaların güncel modelleri iyi seçenekler sunar.

DLSS fg var, güç tüketimi daha düşük.

Açıkçası sizin attığınız bilgisayarın CPU cache değeri 16 olması biraz daha düşündürüyor bütçemi biraz daha zorlayarak CPU cache değeri 24 veya üzerinde bir şey almak istiyorum.

Dostlar son kez soru sormak istiyorum.

Bu bilgisayar alınır mı butçem 40 şu an ve 360 Hz olması beni cezbediyor.

i7'den ne kadar düşük performans alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası sizin attığınız bilgisayarın CPU cache değeri 16 olması biraz daha düşündürüyor bütçemi biraz daha zorlayarak CPU cache değeri 24 veya üzerinde bir şey almak istiyorum.

Dostlar son kez soru sormak istiyorum.

Bu bilgisayar alınır mı butçem 40 şu an ve 360 Hz olması beni cezbediyor.

i7'den ne kadar düşük performans alırım?

Soğutması pek kuvvetli değil. Attığım Nitro 16 daha iyi olacaktır. CPU cache değerine bakarak laptop alınmaz. 7840HS güçlü bir işlemci, oyunlarda iyi performans verecektir.

Soğutması pek kuvvetli değil. Attığım Nitro 16 daha iyi olacaktır. CPU cache değerine bakarak laptop alınmaz. 7840HS güçlü bir işlemci, oyunlarda iyi performans verecektir.

Bir banka bir kredi kartı ile ödeme yapacağım fakat çoğu site sadece 2 kredi kartını kabul ediyor, var mıdır bir öneriniz acaba? Sizin dediğiniz bilgisayarı alacağım da.

Geri
Yukarı