35 bin TL bütçe ile gaming laptop önerisi

Slaughter1515

Hectopat
35000 bütçem var 2 laptop buldum şimdilik. Bunlardan hangisini alayım ya da bu bütçede daha iyi bir öneriniz var mı?

Monster sepette 3000 TL indirimle 35000 TL'ye geliyor, fakat Monster'in ısınmasından şikayet edenler vardı sizce hangisi?

35000 bütçem var 2 laptop buldum şimdilik. Bunlardan hangisini alayım ya da bu bütçede daha iyi bir öneriniz var mı?

Monster sepette 3000 TL indirimle 35000 TL'ye geliyor, fakat Monster'in ısınmasından şikayet edenler vardı sizce hangisi?

Çok büyük hata yapıyorsun sakın yapma illaki bizmi link atalım kardeşim öğrenin internetteki ürünün fiyatlarını git bir bak Trendyol N11 Hepsiburada'ya attığın linketi ürünler o fiyatta değil çok büyük kazık yersin sen böyle alışveriş yapıyorsanız şu interneti düzgün kullanın.
HP Victus 16 S0035NT Ryzen 5 7640HS 16GB RAM RTX 4060 512GB SSD 16.1 inç FHD 144Hz FreeDOS 7Z5Z2EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol güzel bir laptop ama depolamada ileride sıkıntı yaşarsın.
HP Victus 16-R0035NT 7P6L3EA i5-13500H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu da bir üstü işlemci farkı var içinde Intel i5 13500 h var ben bu işlemciyi kullanıyorum hiç ısınma sorunu görmedim çok memnunum ve depolama olarak farklı 1 TB depolama birimi var ama yerinde olsam bu modeli alırım neden çünkü bunun 2 M.2 soketi var bu ne demek üstünde şu an 1 TB var 1 TB daha alır 2 TB yaparsın ya da 2TB daha alıp 3 TB yapabilrsin diğer ilk attığım linkteki ürünü alırsan tek slot M.2 var üstündeki 512 söküp 1 TB ya da 2TB yapmak gerekiyor çok sıkıntı çıkarır onun dışında monstera bulaşmanı istemem neden çünkü ileride çok fazla performans sorunu çıkarır onun dışında Excalibur'dan kesinen kesin uzak dur.

Son düzenleme:
Çok büyük hata yapıyorsun sakın yapma illaki bizmi link atalım araştırmayı öğrenin internetteki ürünün fiyatlarını git bir bak Trendyol N11 Hepsiburada'ya attığın linketi ürünler o fiyatta değil çok büyük kazık yersin sen böyle alışveriş yapıyorsanız şu interneti düzgün kullanın.
HP Victus 16 S0035NT Ryzen 5 7640HS 16GB RAM RTX 4060 512GB SSD 16.1 inç FHD 144Hz FreeDOS 7Z5Z2EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol güzel bir laptop ama depolamada ileride sıkıntı yaşarsın.
HP Victus 16-R0035NT 7P6L3EA i5-13500H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 16.1" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri bu da bir üstü işlemci farkı var içinde Intel i5 13500 h var ben bu işlemciyi kullanıyorum hiç ısınma sorunu görmedim çok memnunum ve depolama olarak farklı 1 TB depolama birimi var ama yerinde olsam bu modeli alırım neden çünkü bunun 2 M.2 soketi var bu ne demek üstünde şu an 1 TB var 1 TB daha alır 2 TB yaparsın ya da 2TB daha alıp 3 TB yapabilrsin diğer ilk attığım linkteki ürünü alırsan tek slot M.2 var üstündeki 512 söküp 1 TB ya da 2TB yapmak gerekiyor çok sıkıntı çıkarır onun dışında monstera bulaşmanı istemem neden çünkü ileride çok fazla performans sorunu çıkarır onun dışında Excalibur'dan kesinen kesin uzak dur.
Dostum azarlar tarzına anlam veremedim attıkların i5 ve ryzen5 işlemcili dikkat etmeden azarlar tarzda yanıtlamanın lüzmu yok üslubunuza dikkat etmenizi öneririm.

Dostum azarlar tarzına anlam veremedim attıkların i5 ve Ryzen 5 işlemcili dikkat etmeden azarlar tarzda yanıtlamanın lüzmu yok üslubunuza dikkat etmenizi öneririm.

Azarlar tarzında anlaman senin ön yargılı biri olmandan kaynaklı bir durum bu beni ilgilendirmez ne düşürsen düşün. İşlemci farkı var ama ekran kartından çok sıkıntı çeker 4060 ve 4050 arasında 2 GB fark var zaten şurada ne kaldı 8 GBmin ekran kartlı oyunlar görmemize ya da programlar işlemci iyi diye alınacak laptoplar değil arkadaşın attığı linkteki.

Azarlar tarzında anlaman senin ön yargılı biri olmandan kaynaklı bir durum bu beni ilgilendirmez ne düşürsen düşün. İşlemci farkı var ama ekran kartından çok sıkıntı çeker 4060 ve 4050 arasında 2 GB fark var zaten şurada ne kaldı 8 GBmin ekran kartlı oyunlar görmemize ya da programlar işlemci iyi diye alınacak laptoplar değil arkadaşın attığı linkteki.
Interneti düzgün kullanın illa biz mi link atalım vesaire azarlar tarza girer kimse sizin yardımınıza muhtaç değil yardımcı olmak istiyosanız bunu iyi bir dil ile yapın ki diğer yukarıda atılan i7 13700h 4060lı victus sizin attıklarınızdan daha makul.

Interneti düzgün kullanın illa biz mi link atalım vesaire azarlar tarza girer kimse sizin yardımınıza muhtaç değil yardımcı olmak istiyosanız bunu iyi bir dil ile yapın ki diğer yukarıda atılan i7 13700H 4060'lı Victus sizin attıklarınızdan daha makul.

Çok komiksin ilk önce okumayı öğrenin o i7 13700H 4060'lı(140 watt) Victus değil i7 13700H 4050 (75 watt) onun dışında tek slot depolama M.2 slota sahip ben bunu açıkladım anlamıyorsanız bir konudan konuya dahil olmayınız sizi uyarıyorum.

Interneti düzgün kullanın illa biz mi link atalım vesaire azarlar tarza girer kimse sizin yardımınıza muhtaç değil yardımcı olmak istiyosanız bunu iyi bir dil ile yapın ki diğer yukarıda atılan i7 13700H 4060'lı Victus sizin attıklarınızdan daha makul.

Onun dışında aklıma gelmişken RAM MHz farkı da var konu sahibinin attığı linkteki 3200 MHz benim attıklarımın üstündeki RAM 5200 Hz sırf işlemci yüksek diye alınacak laptop değil onun dışında Victus 15 kasa benim attıklarım Victus 16 kasa daha yeni bir kasaya sahip yanlardan çıkışlar verilmiş biraz daha serin kasaya sahip ayrıca ekran olarak büyük bu özellikler yanında o işlemci sönük kalır daha da öz. Açıklamama gerek yok diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı