35 bin TL Gaming laptop önerisi

Merhaba. Bütçem maksimum 35 bin TL. Piyasadaki güncel oyunları en azından 4-5 sene oynatacak bir laptop öneriniz varsa sevinirim. Bu arada linkteki bilgisayar hakkında da görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...r-7n9v2ea-p-HBCV000048JZ3O?magaza=Hepsiburada

Bunu almani öneririm
Bütçen uygunsa
140 watt tdp degerine sahip
Ayrica asus

Buda oldukça mantikli
Ama monster cok tercih edilen bi model degil tulpar modeli olsa daha iyi olabilirdi.abra modellerde ısınma sorunu olabiliyor.yinede işlemcisi oldukça güçlü

Bende yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorumda neden Monster Notebook'u kimse önermiyor sebebini öğrenebilir miyim?
kötü kasa kalitesi
Isınma sorunları
Kronik sorunlar
bazi modellerde düsük tdp degeri de olabiliyor

Bende yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorumda neden Monster Notebook'u kimse önermiyor sebebini öğrenebilir miyim?
kötü kasa kalitesi
Isınma sorunları
Kronik sorunlar
bazi modellerde düsük tdp degeri de olabiliyor

Ama yinede alınabilir.şahsen ben tercih etmiyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Bunu almanı öneririm.
Bütçen uygunsa.
140 watt TDP degerine sahip.
Ayrica ASUS.

Bu da oldukça mantikli.
Ama Monster cok tercih edilen bir model degil Tulpar modeli olsa daha iyi olabilirdi. Abra modellerde ısınma sorunu olabiliyor. Yine de işlemcisi oldukça güçlü.

Hocam ASUS ben de seviyorum. Isınma sorunu vs. olur mu attığınız modelde? Ryzen 7 hakkında da pek bir bilgim yok. İşlemci yönünden de bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Hocam ASUS ben de seviyorum. Isınma sorunu vs. olur mu attığınız modelde? Ryzen 7 hakkında da pek bir bilgim yok. İşlemci yönünden de bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
Ryzen lar intele göre daha çok ısınıyor.ama daha performansli.ayrica asus 4060.7735hs intelin 12700h yada 13500 e eşit

Yeni konular

Geri
Yukarı