35 bin TL güncel laptop önerisi

Bütçe
Max 35k

yildizo21

Decapat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba.
Vay be en son buraya yazdığımda hazırlık okuyordum ve yine laptop arıyordum ama bu sefer kendim için değil kız arkadaşıma laptop arıyorum.
İkimiz de mühendislik okuyoruz.
Aslında bugün ASUS Vivobook 16X te karar kılmıştım ama pil performansı biraz tereddütte bıraktı.
Sizden mühendislik uygulamaları anlamında ve pil konusunda üzmeyecek bir öneri alırsam çok sevinirim.
İyi bir işlemci.
Minimum 16 GB RAM.
Depolama anlamında yinemin 960GB.
Ekran kartına fazla girmiyorum oyun mevzusu neredeyse yok gibi.
Tasarım konusu da hafif önemli kıza hitap etsin biraz diye düşünüyorum.
Bir de dediğim gibi yani pil konusu da önemli.
Bu kriterlerin çoğunu karşılayan bir öneriniz, tavsiyeniz varsa almak isterim.
Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buyrun hocam
tesekkur ederüm inceleyeyim hemen

Teşekkür ederüm inceleyeyim hemen.

Hocam bu PC nasıl sizce oyun olduğu için zaten mühendslik uygulamarında vs sorun olmayacaktır.
Batarya incelemelerine de baktım iyi duruyor bayağı.

Son düzenleme:
tesekkur ederüm inceleyeyim hemen

Hocam bu PC nasıl sizce oyun olduğu için zaten mühendslik uygulamarında vs sorun olmayacaktır.
Batarya incelemelerine de baktım iyi duruyor bayağı.
Hem kasa kötü hem kart kötü ve kazık cihaz. Alınmaz.

Bütçede gaming cihaz olarak bunu öneririm

Bu bütçedeki gaming cihazların hiçbirinden uzun pil ömrü beklemeyin. Hiçbirinden.

Son düzenleme:
Dostlarim tekrardan merhaba kız arladasımla tekrar konustugumda seninki gibi olmasin ya vallahi çok ağır dedi ben de ASUS TUF var
Monster'ın pembe Huma'ya takti biraz cok istiyor üzer mi bizi.

Hem kasa kötü hem kart kötü ve kazık cihaz. Alınmaz.

Bütçede Gaming cihaz olarak bunu öneririm.

Bu bütçedeki Gaming cihazların hiçbirinden uzun pil ömrü beklemeyin. Hiçbirinden.

Peki hocac cok teşekkürler bu gaminglaptoplar rafa kalktı şimdilik.

Bu PC hakkındaki görüşleriniz nedir yani kasa kalitesi Monster olusu bir tarafa birakırsak pil ömrü zaten uzun ama programlarda bizi uzer mi?
İncelemeye rastlayamadım adamakıllı.

Dostlarim tekrardan merhaba kız arladasımla tekrar konustugumda seninki gibi olmasin ya vallahi çok ağır dedi ben de ASUS TUF var
Monster'ın pembe Huma'ya takti biraz cok istiyor üzer mi bizi.

Peki hocac cok teşekkürler bu gaminglaptoplar rafa kalktı şimdilik.

Bu PC hakkındaki görüşleriniz nedir yani kasa kalitesi Monster olusu bir tarafa birakırsak pil ömrü zaten uzun ama programlarda bizi uzer mi?
İncelemeye rastlayamadım adamakıllı.
Monster'ın gaming cihazları kötü cihazlar ama ultrabook hakkında bilgim yok. Eğer 35k ya çıkarım derseniz ilk attığımı alın. Bütçe düşmek istiyorsanız yeni bütçe verin ona göre bir şey bakayım.

Monster'ın Gaming cihazları kötü cihazlar ama Ultrabook hakkında bilgim yok. Eğer 35k ya çıkarım derseniz ilk attığımı alın. Bütçe düşmek istiyorsanız yeni bütçe verin ona göre bir şey bakayım.

Hocam 20-25 arası en en fazla 30'u geçmeyen aralıklarda.
Dediğim gibi Gaming işi iptal kızın kullanabileceği, okul derslerinde sorun yaratmayacak bir laptop arıyoruz.
Huma'da kaldık şimdilik.

Hocam 20-25 arası en en fazla 30'u geçmeyen aralıklarda.
Dediğim gibi Gaming işi iptal kızın kullanabileceği, okul derslerinde sorun yaratmayacak bir laptop arıyoruz.
Huma'da kaldık şimdilik.
Huma hakkında çok bilgim yok ama aynı işlemci ve iyi kalitede aynı işlemcili bu cihaz var çok uyguna

İ7 var 23k ya

Tam bir ultrabook var 25k ya

İ7 bir tık fazla gibi fiyatı haberiniz olsun.

Son düzenleme:
çok tesekkurler hemen bakıyorum hepsine

Huma hakkında çok bilgim yok ama aynı işlemci ve iyi kalitede aynı işlemcili bu cihaz var çok uyguna.

i7 var 23K ya.

Tam bir Ultrabook var 25k ya.

i7 bir tık fazla gibi fiyatı haberiniz olsun.

Tekrardan merhaba hocam bu cihaz hakkında düşünceleriniz neler?
Ekran da istedğini söyledi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı