35 bin TL hazır sistem önerisi

Bence Vento'daki FSP Hyper PSU'dan daha iyidir MSI PSU. Kasa olarak da ikisi de iyi. MSI SSD ise dusuk geldi ama MSI iste...

RAM'e deger mi, bilemem. Ama 16 GB RAM yeterlidir. Ama ilerisi icin yetmeme ihtimali var.
MSI VENTUS kartların sorunlu olduğu yazıyor bazı konularda ama bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

MSI Ventus kartların sorunlu olduğu yazıyor bazı konularda ama bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

Evet, MSI Ventus kotu bir seri. Ama sistemler bu fiyat icin MSI Ventus dolu gozukuyor genellikle. Bence sistem yine de alinir.

Aynı fiyata 7500F sistemler varken 1000 TL daha koy 5600'lü sistem al diyorsun. Yetmiyor Gamepower, Frisby ürünlerini öneriyorsun. İnsanlara parasını çöpe attırma.
Tmm hocam çok biliyon anladık.

Tamam hocam çok biliyorsun anladık.

Şunu anlayın hocam 80+ sertifikası olan PSU Gamepower dahi olsa sorun yaratmaz. Evet kasa kalitesi olarak o kadar iyi değiller ama asıl önemli olan kısım sorun yaratmaz. Ben arkadaşa 4070 Ti ve 7800XT önerdim ki bu kartların performansları 4070'den yüzde 20-30 daha fazla işlemci ve kasa replacable yenilenebilir rahatça ama ekran kartını değişmek o kadar kolay bir şey değildir.

Tamam hocam çok biliyorsun anladık.

Şunu anlayın hocam 80+ sertifikası olan PSU Gamepower dahi olsa sorun yaratmaz. Evet kasa kalitesi olarak o kadar iyi değiller ama asıl önemli olan kısım sorun yaratmaz. Ben arkadaşa 4070 Ti ve 7800XT önerdim ki bu kartların performansları 4070'den yüzde 20-30 daha fazla işlemci ve kasa replacable yenilenebilir rahatça ama ekran kartını değişmek o kadar kolay bir şey değildir.

7800 XT, 4070'den kötü.

7800 XT, 4070'den kötü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benchmark izlememişsiniz diyorum. Bu arada Ray Tracing katarsanız dediğiniz doğru ben RT katmadan saf güç üzerine konuştum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benchmark izlememişsiniz diyorum. Bu arada Ray Tracing katarsanız dediğiniz doğru ben RT katmadan saf güç üzerine konuştum.

Bir yanlışlık oldu...

Attığınız sistemdeki 7700XT sandım ve mesajınızı da 7700XT olarak gördüm. Ama yazarken de 7800XT yazdım. Aklım 7700XT'de kaldı.

Şunu anlayın hocam 80+ sertifikası olan PSU Gamepower dahi olsa sorun yaratmaz.
Gülmekten yerlere yattım. 80+ sertifikası bir ''kalite'' göstergesi değil, verimlilik göstergesi. PSU'da önemli olan ünite ve korumalardır.

O zaman git Everest, Frisby veya ne kadar abuk sabuk marka varsa 80+ diye al.

Yeni konular

Geri
Yukarı