35 bin TL hazır sistem önerisi

beyyz16

Yoctopat
Daha fazla  
35 bin TL 1-2 bin TL fazla olabilir hazır sistem bekliyorum. Oyun oynarım arka planda çok olmasa da bir şeyler yapabilirim. Yani güzel bir şey arıyorum rica ederim.

35 bin TL 1-2 bin TL fazla olabilir hazır sistem bekliyorum. Oyun oynarım arka planda çok olmasa da bir şeyler yapabilirim. Yani güzel bir şey arıyorum rica ederim.

Bütçe çıkar mı?

Kasayı vento yapınca 36.761 oluyor.

Bütçe çıkar mı?

Kasayı Vento yapınca 36.761 oluyor.

Gerek yok çıkmaya.

Gerek yok çıkmaya.
Kasa 750w seçilip alınabilir.

Ama bu kasaya max 30.5 cm gpu sığıyor ama bu kart 32 cm. İlginç.

Pardon tuf gaming 3 fanlı ile karıştırdım. Burdaki kart 2 fanlı. Sığar yani.

kaç yıl oldu 2 fanlı ekran kartı kullanıyorum (Geforce GTX 1050 Tİ) 3 fanlı olması daha çok güven veriyor nedense ayrıca attığınız sistemlerde sıvı soğutma yok ve şunu farkettim hepsi amd işlemcili çok değil inşallah yarın alacağım sadece bunları mı önerirsiniz yoksa beklemelimiyim

3 fanlı olmasına rağmen aynı kartın 2 fanlısından daha kötü soğutan kartlar var onun için 3 fanlı olması her şey değil. Sıvı soğutma da gerekli değil ortalama bir hava soğutucu yeterli olacaktır. AMD işlemcili olmasında da ne gibi bir sorun var anlamadım.

Kaç yıl oldu 2 fanlı ekran kartı kullanıyorum (GeForce GTX 1050 Ti) 3 fanlı olması daha çok güven veriyor nedense ayrıca attığınız sistemlerde sıvı soğutma yok ve şunu fark ettim hepsi AMD işlemcili çok değil inşallah yarın alacağım sadece bunları mı önerirsiniz yoksa beklemeli miyim?

Sıvı soğutucuya gerek yok AG400 için yukarıda Gaming gen üzerinden atılan 7800XT sistem iyidir bu modeller ısınmayan modeller zaten. 3 fana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı