35 bin TL laptop önerisi

Bütçe
35.000
Bir arkadaş baktı modart incelemiş 17ach6h modelini, onda yokmuş kalitesiz RAM. Kalitesiz RAM olsa bile alırdım şahsen. İndirim bitmiş galiba ben 24.000'e görmüştüm.

Hocam net bilgi mi? Yani şahsen o kadar para veriyoruz bunun için farklı laptoplara bakınmaya başlarım.

Hocam net bilgi mi? Yani şahsen o kadar para veriyoruz bunun için farklı laptoplara bakınmaya başlarım.
O fiyata ben OMEN düşünebilirdim, 24'e olsa gözüm kapalı alırım ama fiyat artmış. Bulursam arkadaşın cevabını atacağım sana.

Zamanlama süreleri daha kısa gözüküyor, üzerinde gelen RAM'lerden daha iyi. Benim tercihim Omen olurdu ama karar size kalmış, daha iyi işlemci ve ekran kartına sahip.

Hocam aynı ekran kartlarını kullanıyorlar ben 140W diye biliyorum yanlış mı? Bir de diğer farklı sebepleriniz var mı? Ona göre düşüneceğim.

Aralarında 200TL fark var ondan diyorum, ikisi de sizi üzmez orası ayrı.

Hocam SSD 512 GB olması beni biraz uzak tutuyor ama neden olmasın ekstra malzeme kalitesi iyi midir değil midir bilmediğim için şu anlık Legion'u tercih ediyorum. Ayrıca tasarım olarak daha hoş gözüküyor HP Omen.

Değiştirmek çok da zor değil. Gelen RAM'ler evet yavaş ama bilgisayar zaten çok hızlı olduğu için çok fark ettirmeyecektir. Eğer depolama alanı ihtiyacın varsa açmışken bir de yükseltme yaparsın mis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…