35 bin TL mimarlık için laptop önerisi

Bütçe
35000

tRpSanctuary

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Mimarlık programları ve oyun olarak bir laptop arıyorum. Şunları tip olarak beğendim. İsteklerimi sanırım hepsi karşılıyor o yüzden F/P açısından hangisi en iyisi veya benzer farklı bir öneriniz olur mu?

Gerçekleştirir şuradan daha ucuza 1TB versiyonunu alabilirsiniz https://ty.gl/lu2fkfn2a4 ama genel olarak iş vs odakli denebilir 3060a 2K fazla bana kalırsa, oyun odaklı attığım Monster iyi hocam tongfang kasa kullaniyor kötü değil, veya Nitro.

Dediğim Nitro'da bu Acer Nitro 5 12.Nesil Core i7 İşlemcili Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Nitro 5 12.Nesil Core i7 İşlemcili Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
1TB versiyonunu satan satıcı güvenilir mi acaba? 3060 için evet 2k fazla kalıyor ancak bunu oyunlarda 1080e alsam bir şey kaybeder miyim? Bahsettiğiniz nitro 23k idi 2 hafta önce falan şu an 30 vermek istemem ona. Şekil olarak falan daha çok beğendim zaten Rogu.
Bu aynı laptop değil mi daha ucuz ve hepsiburada satıyor.

1TB versiyonunu satan satıcı güvenilir mi acaba? 3060 için evet 2K fazla kalıyor ancak bunu oyunlarda 1080e alsam bir şey kaybeder miyim? Bahsettiğiniz Nitro 23K idi 2 hafta önce falan şu an 30 vermek istemem ona. Şekil olarak falan daha çok beğendim zaten ROG'u.

Bulaniklasma oluyor diye biliyorum, en kötü monitörle vs kullanırsınız bir süre sonra. Nitro biraz fazla zam yedi. Satıcı teknoryaymiş zaten Bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum, öneri yaparken çokça gördüğüm bir yer.

Bulaniklasma oluyor diye biliyorum, en kötü monitörle vs kullanırsınız bir süre sonra. Nitro biraz fazla zam yedi. Satıcı teknoryaymiş zaten Bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum, öneri yaparken çokça gördüğüm bir yer.
Dediğiniz gibi bulanıklaşma olayı oluyormuş. Çok beğenmiştim ancak 2k olması sıkıntı arz ediyor. Farklı seçeneklere bakmam gerekecek. Nitroyu kaçırmadan almalıymışım...

Zephyrusun FHD ekranlı olanı veya 3070 kartlı olanı var mı acaba?

Asus Rog Flow X13 6.Nesil Ryzen 7 İşlemcili Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Rog Flow X13 6.Nesil Ryzen 7 İşlemcili Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Bunu alıp ekran kartını düşürmeye gerek var mı bilemedim.

Son düzenleme:

Son olarak şu üçünü bırakıyorum. Bunlar içinde olumsuz derseniz Ege hocamın söylediği Nitroyu veya Teknoryadan attığı Zepyhrusu alacağım. Omen sizce de çok uygun fiyatlı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı