35 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Cabbar40

Decapat

Merhaba arkadaşlar. Şu hazır sistem ve monitörü satın almak istiyorum, fiyatı sizce nasıl? Varsa bu fiyat bandında daha iyi toplanan, fiyat farkı fazla olmadan ve bilindik markalarla toplanan sistem önerir misiniz? Teşekkürler.

Bütçe monitör dahil maksimum 35 bin TL ve taksit ile alınacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını RX 6750 XT veya 6700XT yapsaydın daha iyi olabilirdi.

Maalesef bütçem izin vermiyor bir de şu sistem var kasasını Thermaltake S200tg ile güncelleyince sizce nasıl olur DDR5 sistem önerir misiniz?

Bu sistemi inceledim fakat taksit ile almak durumundayım ve 6 taksit yaptığımda neredeyse 5K fazladan faiz vermiş oluyorum vatan da faiz oranı daha uygun geldi. Üstte vatandan attığım AM5 sistemi yorumlar mısınız?
AM5 güzel ama RTX 3060 biraz can sıkıcı. 12GB VRAM olması elle tutulur teselli. Far Cry 6 oynarken fark ettim VRAM önemini, HD texture için 10GB VRAM istiyordu. O açıdan fena değil aslında ama yine de RTX 4070'li sistemleri tavsiye ederim.

Durumunuzu göz önüne alıp taksitle alacağınızı ve vade farkını düşünürsek, attığınız sistem kötü değil. Fiyatı zaten ona göre. Kanaatimce alınabilir. Üzmez diye düşünüyorum.

Şu ürünü de değerlendirebilirsiniz. 4060ti hem daha güncel 3.0 ışın izlemeden yararlanırsınız hem de AM5 DDR5 sistem. Aradaki fiyat farkına değecektir.

AM5 güzel ama RTX 3060 biraz can sıkıcı. 12 GB VRAM olması elle tutulur teselli. Far Cry 6 oynarken fark ettim VRAM önemini, HD texture için 10GB VRAM istiyordu. O açıdan fena değil aslında ama yine de RTX 4070'li sistemleri tavsiye ederim.

Durumunuzu göz önüne alıp taksitle alacağınızı ve vade farkını düşünürsek, attığınız sistem kötü değil. Fiyatı zaten ona göre. Kanaatimce alınabilir. Üzmez diye düşünüyorum.

Yani güncel AM5 soket ve 3060 alayım diyorsunuz hem ileride işlemci güncellemesi de yapabilirim.

Yani güncel AM5 soket ve 3060 alayım diyorsunuz hem ileride işlemci güncellemesi de yapabilirim.
Şu ürünü de değerlendirebilirsiniz. 4060ti hem daha güncel 3.0 ışın izlemeden yararlanırsınız hem de AM5 DDR5 sistem. Aradaki fiyat farkına değecektir.
4060ti olanı almandan yanayım. 4-5 yıl upgrade ihtiyacı duymazsın.

AM5 güzel ama RTX 3060 biraz can sıkıcı. 12 GB VRAM olması elle tutulur teselli. Far Cry 6 oynarken fark ettim VRAM önemini, HD texture için 10GB VRAM istiyordu. O açıdan fena değil aslında ama yine de RTX 4070'li sistemleri tavsiye ederim.

Şu ürünü de değerlendirebilirsiniz. 4060 Ti hem daha güncel 3.0 ışın izlemeden yararlanırsınız hem de AM5 DDR5 sistem. Aradaki fiyat farkına değecektir.

O sistemi de inceledim fakat site kasa özelleştirmeye izin vermiyor o parçalar Power Boost kasa ve PSU'ya emanet edilir mi bilemedim :)

Ben onu tamamen gözden kaçırmışım. 3060lı sistem de Rampage. İkisi de alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı