35 bin TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
35.000TL
Sürücü güncellenir ve çözülür . Kronik değildir. Acer kendini çok geliştirdi sürücü problemleri olsa bile diğer markalara nazaran daha azdır.
Nitro 5 ile mi geliştirdi? Güzel yaz, Türkçe kurallara uyalım.

Ayrıca bu da başka problem.

Sıvı metal olduğu halde 100 derece görüyor arkadaş.

Sıvı metal olduğu halde 100 derece görüyor arkadaş.

Nitro 5 ile mi geliştirdi? Güzel yaz, Türkçe kurallara uyalım.

Ayrıca bu da başka problem.
Benim önerdiğim cihaz Nitro 5 ? Baştan çelişki yaşıyorsunuz. Ayrıca bunlar kronik değil.

Genel anlamda bir kullanım yaptım cümlede. Gayet açık.
Arkadaş neyi konuşuyorsun halen az araştırsan görürsün bak bir kaç konu attım.

Nitro 5 serisi ve Aspire 3 serisi gibi birden çok Acer kullandım al bu da benden sana gelsin.
IMG_20240302_011154.jpg

Benim önerdiğim cihaz Nitro 5
Al sana Nitro 5 attım bak.

Al sana Nitro 5 attım bak.
Nereye Nitro 5 attın? Attığın Nitro 16 konuları da Rgb bozulması ve sıcaklık. Muhtemelen kullanıcı hatası. Kronik sorun olması için modellerin çoğunda aynı sıkıntıların baş göstermesi gerek. Adam muhtemelen bakım yapmamış ısınmış bilmeden zarar vermiş rgb bozulmuş al sana kronik sorun mu olur?

@Xevanior @Kaan Diktaş @Artoria Pendragon Ben ikna edemedim siz bakabilir misiniz?

Muhtemelen kullanıcı hatası.
Kronik sorun olması için modellerin çoğunda aynı sıkıntıların baş göstermesi gerek.
Bunları çok attım yaşadığım problemileri Acer topluluğunda, bir çok forum sitesinde hatta sen bu siteye üye olmadığın tarihten önceki konularımı attın etiketlediğin arkadaşlar gördü sürekli atmaktan yoruldum karşıma çok çıkıyor bu mu değil kronik gir Acer topluluğunda ya da araştır Google amcaya yüzlercesi çıkar karşına.

Bunları çok attım yaşadığım problemileri Acer topluluğunda, bir çok forum sitesinde hatta sen bu siteye üye olmadığın tarihten önceki konularımı attın etiketlediğin arkadaşlar gördü sürekli atmaktan yoruldum karşıma çok çıkıyor bu mu değil kronik gir Acer topluluğunda ya da araştır Google amcaya yüzlercesi çıkar karşına.
Her markanın kronik ürünü var Asus Samsung Lenovo hatta Apple. Ve Acer Nitro 5 in kullanıcı yüzdesinin çoğunluğunun başına gelen herhangi kronik olarak nitelendirilebilecek bir durum yok. Marka değil model bakıyoruz.

Geri
Yukarı