35 bin TL'ye gaming laptop önerisi

Oyun ve yayın açmak için alacağım.

Hocam ciddi olarak soruyorum amacınız nedir ? Yaklaşık 2-3 haftadır forumda 3-4 tane belli başlı kişi sadece Monster önermeye başladı. Ve bunu sadece 3-4 belli kişi yapıyor. Bu Monster aşklı nereden geliyor yoksa Monster değil de başka bir şeyin aşkı mı ?

Hocam ciddi olarak soruyorum amacınız nedir ? Yaklaşık 2-3 haftadır forumda 3-4 tane belli başlı kişi sadece Monster önermeye başladı. Ve bunu sadece 3-4 belli kişi yapıyor. Bu Monster aşklı nereden geliyor yoksa Monster değil de başka bir şeyin aşkı mı ?
Gerçekten bunu bende farkettim. Nedense mesaj sayısı çok olan kişiler şu ara Monster önermeye başladı.

Amacımız asgari ücretimizin yatması Elhamdurillah. Bu model de soğutma gayet iyi, soğutma kötü olsa önermem. Kendim de nitro var onu önerirdim, ama Monster benim nitro dahil her cihazı geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı