35 bin TL'ye kadar hazır sistem önerisi

mcemtunc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben hazır sistem bir kasa almayı düşünüyorum. Hepsiburada taksit seçenekleri avantajlı olduğu için oradan almayı düşünüyorum. Şu an gözüme kestirdiğim bir ürün var fakat donanım konusunda bir haber olduğum için acaba daha iyisini arada az farkla alabilir miyim bilmediğim için burada sizlere danışmak istedim.

https://www.hepsiburada.com/dragos-...i-freedos-oyuncu-bilgisayari-p-HBCV00004I9U1X

Baktığım ürün bu bütçe olarak 30-40k arası düşünüyorum ama 40k vermek yerine 30-35k arasında kalırsam kendime yan ekipmanlara bütçe de bırakmak istiyorum. Monitör, klavye, mouse gibi. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Attığınız sistem güzel fakat dediğim gibi ilk tercihim hepsiburada üzerinden satılan hazır sistemler. Attığım link aslında referans olması için farklı satıcılardan olan hazır sistemler de olabilir. Ayrıca attığınız sistemde ram cl değeri 36 yazıyor. Cl değerinin bu kadar yüksek olması dezavantaj sağlamaz mi ? Eğer Hepsiburada dan almaktan vazgeçersem bu attığınız ürün üzerine düşünebilirim.

Attığınız sistem güzel fakat dediğim gibi ilk tercihim Hepsiburada üzerinden satılan hazır sistemler. Attığım link aslında referans olması için farklı satıcılardan olan hazır sistemler de olabilir. Ayrıca attığınız sistemde RAM CL değeri 36 yazıyor. CL değerinin bu kadar yüksek olması dezavantaj sağlamaz mi? Eğer Hepsiburada'dan almaktan vazgeçersem bu attığınız ürün üzerine düşünebilirim.

Evet, oncelikle sunu demek istiyorum. Attiginiz sistem, berbat. Berbat otesi, vasatin ustu bir sistem. Ki zaten diger parcalari da kotu; PSU, kasa, SSD, anakart, RAM bunlar da model olarak pek belli degil gibi gozukuyor, bakmadim ama tahminen. Diger parcalari vazgecip ekran karti ve islemciye bakinca bile bu sistem o fiyata kazik ve berbat. Attigim sistemdeki DDR5 oldugundan CL degeri yuksek. Attigim sistemi alin.

@mcemtunc Hepsiburada gibi sitelerden asla hazir sistem almayin. %99 genellikle hep kazik oluyor. Asla almayin, asla!

Evet, oncelikle sunu demek istiyorum. Attiginiz sistem, berbat. Berbat otesi, vasatin ustu bir sistem. Ki zaten diger parcalari da kotu; PSU, kasa, SSD, anakart, RAM bunlar da model olarak pek belli degil gibi gozukuyor, bakmadim ama tahminen. Diger parcalari vazgecip ekran karti ve islemciye bakinca bile bu sistem o fiyata kazik ve berbat. Attigim sistemdeki DDR5 oldugundan CL degeri yuksek. Attigim sistemi alin.

@mcemtunc Hepsiburada gibi sitelerden asla hazir sistem almayin. %99 genellikle hep kazik oluyor. Asla almayin, asla!
Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için dediğiniz gibi Dragos markasını daha önce hiç duymadığım için danışmak istedim. Daha önce Hepsiburada'dan parça bazlı alışveriş yaptığım için güveniyorum ve taksit avantajı olduğu için orayı tercih etmek istedim fakat bu tarz hazır sistemlerde korktuğum için burada tartışmak istedim. Bu attığınız sistem çok güzel biraz daha incelemek veya başka öneriler gelirse onlara da bakmak isterim tekrardan teşekkür ederim. Sanırsam itopyaya yöneleceğim gibi duruyor.

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için dediğiniz gibi Dragos markasını daha önce hiç duymadığım için danışmak istedim. Daha önce Hepsiburada'dan parça bazlı alışveriş yaptığım için güveniyorum ve taksit avantajı olduğu için orayı tercih etmek istedim fakat bu tarz hazır sistemlerde korktuğum için burada tartışmak istedim. Bu attığınız sistem çok güzel biraz daha incelemek veya başka öneriler gelirse onlara da bakmak isterim tekrardan teşekkür ederim. Sanırsam itopyaya yöneleceğim gibi duruyor.

Cok dusunmeye gerek yok. Arkadasin attigi sistemi alip geciniz.

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için dediğiniz gibi Dragos markasını daha önce hiç duymadığım için danışmak istedim. Daha önce Hepsiburada'dan parça bazlı alışveriş yaptığım için güveniyorum ve taksit avantajı olduğu için orayı tercih etmek istedim fakat bu tarz hazır sistemlerde korktuğum için burada tartışmak istedim. Bu attığınız sistem çok güzel biraz daha incelemek veya başka öneriler gelirse onlara da bakmak isterim tekrardan teşekkür ederim. Sanırsam İtopya'ya yöneleceğim gibi duruyor.

Bana kalirsa, dusunmenize gerek yok. Attigim sistemi direkt alin. Eger stok biterse ya da sistemin fiyati cikarsa, 1 tane alternative kalıyor. Baska onerileri beklemenize gerek yok, 34K icin en iyi sistem o.

Eger o sistem biterse.

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için dediğiniz gibi Dragos markasını daha önce hiç duymadığım için danışmak istedim. Daha önce Hepsiburada'dan parça bazlı alışveriş yaptığım için güveniyorum ve taksit avantajı olduğu için orayı tercih etmek istedim fakat bu tarz hazır sistemlerde korktuğum için burada tartışmak istedim. Bu attığınız sistem çok güzel biraz daha incelemek veya başka öneriler gelirse onlara da bakmak isterim tekrardan teşekkür ederim. Sanırsam İtopya'ya yöneleceğim gibi duruyor.

Bu sistemlere bakabilirsiniz hocam.

Anladım sanırsam ilk attığınızı alacağım gibi. Alternatif sistem için de ayrıca teşekkür ederim. Akşam üzeri satın alacağım dediğiniz gibi durum yaşanırsa ona bakarım inşallah yaşanmaz. Ilgilendiğiniz için teşekkürler iyi günler dilerim.

Bu sistemlere bakabilirsiniz hocam.

Teşekkürler. Attığınız sistemler arasında ilk atan arkadaş ile ayni sistem var sanırsam onu alacağım gibi gözüküyor. Diğerleri ile arasında karşılaştırma yaptığımda ilk link sanırsam daha iyi gibi.

Tekrar konu açmak yerine buradan yazmak istedim. @408157 hocam kusura bakmayın tekrar danışmak istedim size. Ben bana atmış olduğunuz kasayı aldım teşekkür ederim. Aynı kasayı bir tanıdığıma da almak istedik fakat stokları tükendi. Bu Sinerji'den attığınız ürün de tükenmiş İtopya'dan baktığımız da bu ürün gözümüze takıldı

MOSYO TAHA-HEDWIG/AMD Ryzen 5 7500F/ASUS GeForce RTX 4060 DUAL OC 8GB/32GB DDR5/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Bu ürün iyi midir yoksa önereceğiniz başka bir model var mıdır? Tekrardan teşekkürler

Son düzenleme:
Anladım sanırsam ilk attığınızı alacağım gibi. Alternatif sistem için de ayrıca teşekkür ederim. Akşam üzeri satın alacağım dediğiniz gibi durum yaşanırsa ona bakarım inşallah yaşanmaz. Ilgilendiğiniz için teşekkürler iyi günler dilerim.

Teşekkürler. Attığınız sistemler arasında ilk atan arkadaş ile ayni sistem var sanırsam onu alacağım gibi gözüküyor. Diğerleri ile arasında karşılaştırma yaptığımda ilk link sanırsam daha iyi gibi.

Tekrar konu açmak yerine buradan yazmak istedim. @408157 hocam kusura bakmayın tekrar danışmak istedim size. Ben bana atmış olduğunuz kasayı aldım teşekkür ederim. Aynı kasayı bir tanıdığıma da almak istedik fakat stokları tükendi. Bu Sinerji'den attığınız ürün de tükenmiş İtopya'dan baktığımız da bu ürün gözümüze takıldı.

MOSYO TAHA-HEDWIG/AMD Ryzen 5 7500F/ASUS GeForce RTX 4060 DUAL OC 8GB/32GB DDR5/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Bu ürün iyi midir yoksa önereceğiniz başka bir model var mıdır? Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı