35 Bin TL'ye kadar sistem toplama önerisi

haykooos

Hectopat
Daha fazla  
Anakart ve sıvı soğutucu çöp. 500 GB SSD dişinin kovuğuna yetmez, monitör de bildiğim kadarıyla ghosting sorunlu. Ne kadar verdin buna?

İtopya'dan ben de bu sistemi almayı düşünüyorum. Anakart neden çöp hocam ayrıca Ventus model ekran kartları nasıldır? Kimileri çok fazla topa tutmuş karar veremedim bir türlü.

İtopyadan ben de bu sistemi almayı düşünüyorum. Anakart neden çöp hocam ayrıca ventus model ekran kartları nasıldır? Kimileri çok fazla topa tutmuş karar veremedim bir türlü

Ventus çöptür 4060 Ti modelini 2 gün kullandıktan sonra iade ettim. Kalitesizlik fışkırıyor ayrıca sıcaklıkları yaramaz. Anakart da çöp işte neresini anlatayım, en düşük seviye. *20 serilerinin hepsi böyledir bir de en ucuz modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör dahil 7500F + RTX 4070 sistemi tek tek elinle dizsen bile bu fiyata çok daha kaliteli donanımlar sokabilirdin. Fiyatı şişirerek biraz da çöp parçalar ekleyerek satmışlar.

Başkan ne önerebilirsin peki 30-35k arası bütçeye? Taksit imkanı sebebiyle İtopya üzerinden almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı