35 bin TL'ye kadar Windows yüklü laptop önerisi

Bütçe
35000 ₺

Mahmut_Muslu

Femtopat
Daha fazla  
Laptop almak istiyorum fakat içerisinde Windows 11 ile gelmesini istiyorum çünkü uğraşmak istemiyorum. Bütçem 30k ile 35 k arası.

Windows ile uğraşmak? Bu minimum 2.000 3.000 liraya patlar. Uğraşılacak birşey yok USB'ye windows'u hazırlayıp bios'dan usb seçip yükle diyorsun yükleniyor. Alta link bıraktım eğer istersen oradan satın alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al bu da nasıl kuracağını anlatan video. Hala yapamam dersen o linkten windows al git bir bilgisayarcıya sana kurar, Key'i girer 170 liraya çözmüş olursun.

Laptop almak istiyorum fakat içerisinde Windows 11 ile gelmesini istiyorum çünkü uğraşmak istemiyorum. Bütçem 30k ile 35 k arası.

Birkaç bin liranı ziyan etmiş olursun dostum. Uğraşılacak bir şey yok. Şahsen benim en büyük zevklerimden biri. Canım sıkıldıkça (şu an da olduğu gibi) baştan kurulum yaparım. Korkulacak çekinilecek bir şey yok. YouTube'dan izleyerek gidersin baktın olmuyor bir sorun yaşadın buyur gel yardımcı oluruz.

@Senyör Kesada hocam arkadaşa öneride bulunurmusun rica etsem.

Şöyle 4060 bir Nitro 5 var ama ne dersin?

Birkaç bin liranı ziyan etmiş olursun dostum. Uğraşılacak bir şey yok. Şahsen benim en büyük zevklerimden biri. Canım sıkıldıkça (şu an da olduğu gibi) baştan kurulum yaparım. Korkulacak çekinilecek bir şey yok. YouTube'dan izleyerek gidersin baktın olmuyor bir sorun yaşadın buyur gel yardımcı oluruz.

@Senyör Kesada hocam arkadaşa öneride bulunurmusun rica etsem.

Şöyle 4060 bir Nitro 5 var ama ne dersin?
Attığınız cihaz bütçede en fiyat performans.
Windows'u kendiniz kurabilirsiniz.

İlla uğraşmak istemiyorum derseniz fark ödemekten başka çare yok.

Acer Nitro 5 AN515-58-503P Intel Core I5 12500H 32gb DDR5 Ram 512GB SSD 6GB RTX4050 15.6 İnç 144Hz IPS FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar NHQLZEY00113+ZettaÇanta @Senyör Kesada bu nasıl?

Birde monster laptop alınır mı?

Hp laptop neden alınmaz bunlarıda cevaplarsanız sevinirim.

Acer Nitro 5 AN515-58-503P Intel Core I5 12500H 32gb DDR5 Ram 512GB SSD 6GB RTX4050 15.6 İnç 144Hz IPS FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar NHQLZEY00113+ZettaÇanta @Senyör Kesada bu nasıl?

Dostum yukarıda 4060 modeli varken neden 4050 alıyorsun.Arada ciddi bir fark var.

İnceleyebilirsin.

Fiyatı?

Modele bağlı ama genel anlamda alınmaz.

Soğutması sorunlu paneli iyi değil.

Atılan 4060 Nitro 5ler bütçede iyi ya FreeDOS al kendin kur ya fark öde attığım cihazı al derim.

Geri
Yukarı