35 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
35000

Dreadd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 35k bütçem var, 4060'lı bir laptop düşünüyorum. Monster Tulpar T5 23.3.2 bana hoş geldi ama başka önerileriniz de varsa alabilirim. RAM'i 32 GB olursa güzel olur ama 16 GB'ın da yetersiz kalacağını düşünmüyorum.
İşlemci konusunda, i7 12.nesil çok hoş dursa da, fiyatlar 35'in çok daha üstüne çıkıyor. Ve evet, laptop almam lazım, o fiyata daha iyi masaüstü toplarsın demeyin.

512 GB SSD'nin bana yeteceğini sanmıyorum, buna benzer 1TB var mıdır acaba? Ayrıca postta belirttiğim Monster ile bunun arasında hangisi daha iyi sizce? Ve neden?

Bu da aynı şekilde, 512 GB SSD'nin yeterli olmayacağını düşünüyorum, ama onun dışında çok hoş bir bilgisayar gibi duruyor.
Acaba laptoplara sonradan ekstra SSD takmak mümkün mü?

512 GB SSD'nin bana yeteceğini sanmıyorum, buna benzer 1TB var mıdır acaba? Ayrıca postta belirttiğim Monster ile bunun arasında hangisi daha iyi sizce? Ve neden?

Bu da aynı şekilde, 512 GB SSD'nin yeterli olmayacağını düşünüyorum, ama onun dışında çok hoş bir bilgisayar gibi duruyor.

Attığım Acer'de 2. M.2 SSD slotu var. Aldıktan sonra ekleme yapabilirsin.

1TB var mı bilmiyorum fakat varsa da fiyatı yükselir. Monster ben şahsen tercih etmiyorum okuduğum bir kaç yorum ve çevremde kullanan insanlar da pek önermiyorlar açıkçası. Bir kaç sene sonra çok çabuk arızalandığını duydum.

1TB var mı bilmiyorum fakat varsa da fiyatı yükselir. Monster ben şahsen tercih etmiyorum okuduğum bir kaç yorum ve çevremde kullanan insanlar da pek önermiyorlar açıkçası. Bir kaç sene sonra çok çabuk arızalandığını duydum.
Gördüğüm kadarıyla 1TB olan i7 kullanıyor ve fiyatı 53.000 TL bandına yükseliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı