35 bin TL'ye masaüstü vs laptop

Selam,35.000TL bütçem var yeni bir bilgisayar almak istiyorum fakat masaüstü mü laptop mu karar veremiyorum. Bilgisayardan dizi,
Film izlemeyi seven biriyim. Fakat ayni zamanda çok fazla oyun oynuyorum. Çoğu yerde araştırdığımda 25klık bir masaüstünün 30klık bir laptopa denk geldigini vs. söylüyorlar. Sizce ne yapmalıyım? ( hayatım boyunca laptop kullandim.)

2 tarafında iyi ve kötü yanları var o bütçede neredeyse tüm oyunları açan laptoplar var fakat 80 derece sıcaklıklar ile oynarsınız masaüstünde bu sıcaklıklara çözüm var uzanırken oyun oynamak bir başka keyif gibi avantaj ve dezavantaj bulunuyor.

Selam,35.000TL bütçem var yeni bir bilgisayar almak istiyorum fakat masaüstü mü laptop mu karar veremiyorum. Bilgisayardan dizi,
Film izlemeyi seven biriyim. Fakat ayni zamanda çok fazla oyun oynuyorum. Çoğu yerde araştırdığımda 25klık bir masaüstünün 30klık bir laptopa denk geldigini vs. söylüyorlar. Sizce ne yapmalıyım? ( hayatım boyunca laptop kullandim.)

35 k ya aldığın laptop 25klık kasaya eş değer öyle düşün.

Sürekli seyahat etmiyorsan masaüstü ama sürekli bir yere gidiyorsan laptop. Ayrıca masaüstünün daha performanslı olduğunu unutmayın.

Masaüstü öneririm.

Masaüstü almaya karar verdim öneriler için teşekkürler fakat çözüm için işaretleyemiyorum yanlışlıkla sizi çözümden raporladım kusura bakmayın hocam :D

Geri
Yukarı