35 bin TL'ye monitör dahil sistem önerisi

kasimakyurek

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 35 bin TL bütçem var. Bu bütçenin 25 binini kasa, 4 binini mOnitör, 2binini dış dOnanımlar, kalanını ise kOltuk ve bilgisayar masası almak istiyOrum ama bilgisayar masası raflı Olmalı. İsteklerim = 16 GB RAM, sıvı sOğutucu, i5 veya i7 sistemli RTX 3060 -Ti-super, fark etmez. Çift mOnitör kullanacağım. 60 Hz mOnitörüm var Onu eklemenize gerek yOk. Oyun perfOrmansı Olarak: Elden Ring'i Orta ayarlarda sOrunsuz ısı prOblemi çOk yapmadan ve akıcı şekilde Oynamak istiyOrum mOnitörüm ise 165 Hz Olsun. Anakart hakkında pek bir fikrim yOk. Benim istediğim dOnanımlardan çOk farklı Olmadanda farklı dOnanımlar önerebilirsiniz. Pls bana güzel bir bilgisayar dizin hepinize çOk teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o fiyata böyle sistem topladım size. Kalan ekipmanları ileride alırsınız.

Hocam o fiyata böyle sistem topladım size. Kalan ekipmanları ileride alırsınız.

Hocam sizce ekran kartı ve monitörden biraz kısıp koltuk ve sıvı soğutucu alabilir miyim masanın aciliyeti yok.

Hocam sizce ekran kartı ve monitörden biraz kısıp koltuk ve sıvı soğutucu alabilir miyim masanın aciliyeti yok.
Monitör olarak 1080p monitör alabilirsiniz.

Ekran kartı olarak da kas gücü olarak bir tık daha güçlü olan 6800 XT'yi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı