35 bin TL'ye monitör dahil sistem önerisi

üyeadim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 2 hafta sonra hiçbir zaman rahat bir şekilde oyun oynayacak bilgisayarım olmamasına son vereceğim, şimdiden biraz araştırmaya başlamak istedim. Önereceğiniz sistemin yanında monitörde önerirseniz güzel olur. 35k bütçem var, daha çıkabilir miyim bilmiyorum ancak ortalama bir sisteme yeteceğini umuyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, 1 ay sonra hiçbir zaman rahat bir şekilde oyun oynayacak bilgisayarım olmamasına son vereceğim, şimdiden biraz araştırmaya başlamak istedim. Önereceğiniz sistemin yanında monitörde önerirseniz güzel olur. 35k bütçem var, daha çıkabilir miyim bilmiyorum ancak ortalama bir sisteme yeteceğini umuyorum.

Hocam sarı siteden baktınız mı? O fiyata canavar gibi hazır sistemlerde alabilirsiniz.

Bence işlemci ve anakart çok düşük.

Merhaba, 1 ay sonra hiçbir zaman rahat bir şekilde oyun oynayacak bilgisayarım olmamasına son vereceğim, şimdiden biraz araştırmaya başlamak istedim. Önereceğiniz sistemin yanında monitörde önerirseniz güzel olur. 35k bütçem var, daha çıkabilir miyim bilmiyorum ancak ortalama bir sisteme yeteceğini umuyorum.

1 ay sonra ne olacağı belli olmaz hocam stok bitebilir, zam gelebilir bunu o zaman açmanız daha iyi olur.

R5 7500F + Rtx 4060 lı sistemlere bakın hocam üstünede 5 bine 1080p 144hz bir monitör alırsanız işinizi görür.
Hocam bakacağımda, ben gene ne olur ne olmaz arkadaşlardan öneri istiyorum. Yoksa 7500f ve 4060lı sistem çok, sadece fazladan para vermek istemiyorum.

1 ay sonra ne olacağı belli olmaz hocam stok bitebilir, zam gelebilir bunu o zaman açmanız daha iyi olur.
Hocam özür diliyorum. 1 aydan kastım 15-16 gün olacaktı. Ben sadece önden aklımda bir sistem düşünmek istedim.

Arkadaşlar Bütçemi 40000e çıkartabilirim. Sizce şu sistem nasıldır?SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı