35 bin TL'ye motor tavsiyesi

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Ankara içinde 5-10kmlik yollar için 35 bin TL'ye kadar 100CC'ye kadar araba ehliyeti ile kullanılabilen motor arıyorum. Bu fiyat bandında Mondial'in 50'lik wing ya da Revival'ler var. Tavsiye eder misiniz? Yağmursuz, karsız havada haftada 2-3 gün, 5-10 kmlik Ankara yolları için.
Haricinde önereceğiniz motor var mı? Parçası uygun olması yeterli usta konusunda sıkıntı çekmem.

Araba ehliyetiyle 50cc kullanılır fakat Ankara için çok yetersiz 50cc'ler. Bu sebeple ruhsatta 50cc ama motor olarak 125cc motor içeren Altai motorlarına bakmanı öneririm.

Araba ehliyetiyle 50cc kullanılır fakat Ankara için çok yetersiz 50cc'ler. Bu sebeple ruhsatta 50cc ama motor olarak 125cc motor içeren Altai motorlarına bakmanı öneririm.
Onlar bir tık pahalı kaçıyor ve Ankara'da pek ikinci eli yok hocam herhalde göremedim sarı sitede.
80cc'ye döndürtsem 55-60 ları göremez miyim (80kg'ım).

Onlar bir tık pahalı kaçıyor ve Ankara'da pek ikinci eli yok hocam herhalde göremedim sarı sitede.
80cc'ye döndürtsem 55-60 ları göremez miyim (80kg'ım).
Düz yolda görürsün tahminimce ama Ankara çok dağlık bir alan bu sebeple yokuş çıkmaz veya ıkına ıkına çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı