35 bin TL'ye oyuncu laptopu önerisi

Bende cihaz bakıyorum. İ5 14500hx 4060 modeli indirime girerse 34 bin civarı bende almayı düşüyorum. Sizin dediğiniz cihaz Acer i7 12650h 4060 modelini bende kaçırdım. Benzer cihazlara bakıyormuşuz üstad.

Bende cihaz bakıyorum. İ5 14500hx 4060 modeli indirime girerse 34 bin civarı bende almayı düşüyorum. Sizin dediğiniz cihaz Acer i7 12650h 4060 modelini bende kaçırdım. Benzer cihazlara bakıyormuşuz üstad.
aynen indirime girerse banada haber edermisin

Hocam kriterleriniz neler? Ona göre öneri yapalım o fiyata bir sürü laptop var çünkü.
Oyunlarda yüksek fps versin istiyorum 33 civari olursa iyi olur indirim için bekleyebilirim

Vallahi almadım daha. İ5 14 nesil kafamı karıştırdı.
Aldinmi laptop hangisini aldin aldiysan .

Sivaslikangal bir sorum var ya sana zahmet benim laptop bu

şimdi sorum şu laptopun şarjini sürekli şarjda kullanmak zararlimi yani 100 de 100 olmasi zarar verirmi benim sınırlandırıcı felan koymam gereklimi şarjina ne yapmamı öneririsin.

Aldinmi laptop hangisini aldin aldiysan.

Sivaslikangal bir sorum var ya sana zahmet benim laptop bu

Şimdi sorum şu laptopun şarjini sürekli şarjda kullanmak zararlı mı yani 100 de 100 olmasi zarar verir mi benim sınırlandırıcı falan koymam gerekli mi şarjina ne yapmamı öneririsin.

Ben forumu bıraktım o yüzden geç cevap veriyorum. Oyun oynarken vs. şarjda kullanman daha iyi zaten.

Lenovo 4060 modeli indirime giricek onu bekliyordum aslında ama iki fan çıkışı sorun. Ege bölgesinde havalar çok sıcak. Hp victus 16 alıcam en son.

Geri
Yukarı