35 bin TL'ye telefon tavsiyesi

Düz 14 ile 13 hemen hemen aynı cihaz. 10 bin TL fazla para vermenin bir anlamı yok bence.
O kısmı para meselesi, ben de 10 kağıt için değmez diyorum ama inatla "14 ile 13 arasında dünyalar kadar fark var" diyerek savunan çok arkadaş var.

Senin için S23 yeterli olur SD8 Gen 2 işlemcisi ile.

O kısmı para meselesi, ben de 10 kağıt için değmez diyorum ama inatla "14 ile 13 arasında dünyalar kadar fark var" diyerek savunan çok arkadaş var.

Senin için S23 yeterli olur SD8 Gen 2 işlemcisi ile.
“Dünyalar kadar fark var” diye birşey yok. Ama aralarında belirli farklar var tabii ki.

Senin için S23 yeterli olur SD8 gen 2 işlemcisi ile.

Hocam işlemcisi bile aynı. Sadece birkaç iyileştirme yaptık deyip kandırıyorlar insanları. Eskiden 12 ile 13 arasında en azından kayda değer bir hız farkı olurdu. Pilini 1 saat iyileştirmişler yalandan kameraya 1-2 bir şey ekleyip sunmuşlar işte. Bunları kimse günlük hayatta fark etmez ki? En azından şu 120Hz olayını standart sunsalardı. 128 GB yerine 256 GB standart yapsalardı.

Hocam işlemcisi bile aynı. Sadece birkaç iyileştirme yaptık deyip kandırıyorlar insanları. Eskiden 12 ile 13 arasında en azından kayda değer bir hız farkı olurdu. Pilini 1 saat iyileştirmişler yalandan kameraya 1-2 bir şey ekleyip sunmuşlar işte. Bunları kimse günlük hayatta fark etmez ki? En azından şu 120Hz olayını standart sunsalardı. 128 GB yerine 256 GB standart yapsalardı.
Yapsalardı iyi olurdu ama bu Apple şirketi senin paranı istiyor, olay o.

İşlemcisi aynı değil iPhone 13 ile. A15 Bionic’in güçlendirilmiş versiyonu var. %18 daha fazla GPU performansı sunuyor. iPhone 14’de +2GB RAM var.
Vapor Chamber, Photonic Engine, 4K 24FPS desteği vs.
iPhone 14’ün gece çekimi ve renk doğruluğu daha iyi.

İşlemcisi aynı değil iPhone 13 ile. A15 Bionic’in güçlendirilmiş versiyonu var. %18 daha fazla GPU performansı sunuyor. iPhone 14’de +2GB RAM var.
Vapor Chamber, Photonic Engine, 4K 24FPS desteği vs.
iPhone 14’ün gece çekimi ve renk doğruluğu daha iyi.
İyileştirme yaptılar dedim zaten, ikisinde de A15 işlemci var. iPhone 14'te iyileştirme yapmışlar. Kamerasında yenilikler var ona bir şey diyemem.

Geri
Yukarı