35 kg dambıl seti için program önerisi

Benim param var hocam. Siz bana evde önerin. Ayrıca sosyalfobim falan var. Gerçekten girmek istemiyorum. Şehrimdeki bütün salonlar denyo dolu zaten. Giden arkadaşlarımdan biliyorum.

Hocam yardımcı olacaktım arkadaşlar olmuşlar konudan bağımsız sosyal fobinizi yenmeniz için spor salonu çok güzel olabilir.

Hocam yardımcı olacaktım arkadaşlar olmuşlar konudan bağımsız sosyal fobinizi yenmeniz için spor salonu çok güzel olabilir.
Hocam eskiden iyi bir şehirdeydim. Orda olsam giderdim. Burda gitsem iki gün sonra geri dönerim.

Ayrıca hocam sizin de görüşünüzü almak isterim konuyla ilgili.

Ayrıca hocam sizin de görüşünüzü almak isterim konuyla ilgili.

Hocam ağır sağlamın program başlangıç için fazlasıyla yeterli önemli olan kısım beslenme beslenme beslenme kilonuza göre *1, 2-1, 8 gibi bir miktar almalısınız onun dışında o yaşta supllement önermem gerek yok çünkü balık hapı fazlasıyla işinizi görür.

Hocam ağır sağlamın program başlangıç için fazlasıyla yeterli önemli olan kısım beslenme beslenme beslenme kilonuza göre *1, 2-1, 8 gibi bir miktar almalısınız onun dışında o yaşta supllement önermem gerek yok çünkü balık hapı fazlasıyla işinizi görür.
Balık yağı ve magnezyum kullanıyorum hocam. (Migren vb. için)
Ayrıca başka bir dambıl seti veya sehpa önerir misiniz?

Hocam hangisi daha mantıklı? Ayrıca uygun boyutu da söylerseniz memnun olurum.

@Hollywoo
Ben olsam ilk olanı alırdım şahsen ahşapa güvenmem.

Yaş, boy, kilo önceki sayfada var hocam ayrıca.

Balık yağı ve magnezyum kullanıyorum hocam. (Migren vb. için)
Ayrıca başka bir dambıl seti veya sehpa önerir misiniz?

Sehpalara baktım hocam çok pahalı bütçe belirtirseniz daha kapsamlı bir şey önerebilirim dambıl için onlar fazlasıyla yeterli direnç bandı alabilirsiniz ama aslında ayarlanabilir ağırlıklı dumbeller var ama fiyatları biraz fazla tuzlu.

Sehpalara baktım hocam çok pahalı bütçe belirtirseniz daha kapsamlı bir şey önerebilirim dambıl için onlar fazlasıyla yeterli direnç bandı alabilirsiniz ama aslında ayarlanabilir ağırlıklı dumbeller var ama fiyatları biraz fazla tuzlu.
Hocam piyasayı bilmediğimden bir bütçem de yok. En fiyat performans neyse o. İşimi görsün yeter.

Hocam piyasayı bilmediğimden bir bütçem de yok. En fiyat performans neyse o. İşimi görsün yeter.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buna bir bakın hocam isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı