35 Mbit internette YouTube videosu kasıyor

kasmak ile donmak arasında farklar var donuyorsa youtube yükleniyor simgesi gelirse internetinizde problem vardır.
kasıyor ise işlemci yetersiz kalıyor olabilir.
tavsiyem firefox ile arkada herhangi başka bişey açık olmadan 1080p izlemeyi denermisiniz.

Evet kasmak demeyelim donuyor diyelim daha doğru söylemiş oluruz dediğim gibi başka sitelerde falan izledim eski sistem ama yani başka sitelerde YouTube gibi yasal resmi bir yerde donması saçma değil mi? ağ bağdaştırıcı ayarlarını nasıl yapmalıyım ne tavsiye edersiniz ?

Evet kasmak demeyelim donuyor diyelim daha doğru söylemiş oluruz dediğim gibi başka sitelerde falan izledim eski sistem ama yani başka sitelerde YouTube gibi yasal resmi bir yerde donması saçma değil mi? ağ bağdaştırıcı ayarlarını nasıl yapmalıyım ne tavsiye edersiniz ?
Google'dan hız testi yapar mısınız? Hızınız 35 Mbps ise sistem kaynaklıdır. Ağ bağdaştırıcı ayarlarıyla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Hemen 2 farklı yerden hız testi yapıp resimlerini yükleyeceğim.
Hem kendi sitesinden hem de Milleni'den yaptım sonuçlar bu şekilde ağ bağdaştırıcı dememin sebebi ben ayarlarıyla biraz oynadım bu yüzden sordum cevabınızı bekliyorum YouTube neden donuyor. Anlamıyorum daha önce birçok siteden 1080p ve üstünde izledim.
Ha şunu söylemek istiyorum mesela bir bilgisayar videosu izlesem hiç donma yapmıyor ama bazı videolarda yapıyor.

Dosya Ekleri

• milleni.PNG
    milleni.PNG
    11,9 KB · Görüntüleme: 15
  • turknet.PNG
    turknet.PNG
    13,8 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı