35 Mbps için Modem Önerisi

GRYPHEX

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar yeni bir modem almak istiyorum ama bu konularda pek bilgili olduğum söylenemez o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.
İnternet sağlayıcım TurkNet ve 34 MB Download, 8MB Upload internet sunuyor. Ama şu an kullandığım modem eski olduğu için 16 MB Download, 1 MB Upload sunuyor. İnternetten biraz araştırdığım kadarıyla şöyle bir modem buldum:
Mümkünse bu modem hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim? Ve bütçem bu modemin parasını geçmiyor o yüzden önerilere açığım bu modem derecesinde daha ucuz veya aynı fiyata daha uygun bir modem varsa önerebilir misiniz?

Bu modeli 3 yıl kullandım Kabloyla bağlanırsanız en ufak sorun yaşamazsınız ancak Wi-Fi tarafı rezalet Hem Dual band desteği yok hem de 2.4 GHz de çok kısa mesafe çekiyor. Size son 1 yıldır en az 100 tane sattığım ve 1 kere geri dönüş almadığım. Sorunsuz bu cihazı öneririm.

Bu modeli 3 yıl kullandım kabloyla bağlanırsanız en ufak sorun yaşamazsınız ancak Wi-Fi tarafı rezalet hem Dual band desteği yok hem de 2.4 GHz de çok kısa mesafe çekiyor. Size son 1 yıldır en az 100 tane sattığım ve 1 kere geri dönüş almadığım. Sorunsuz bu cihazı öneririm.

Bu cihazı alabilirsiniz hocam onun dışında eğer altyapınız fiber ise TurkNet bedava modem veriyor onu da alabilirsiniz sizin için daha kârlı olur.

Önerileriniz için teşekkürler. Dediğiniz modemlere bakıp karşılaştırdım elimden geldiğince bana en mantıklı:
Bu modeli 3 yıl kullandım Kabloyla bağlanırsanız en ufak sorun yaşamazsınız ancak Wi-Fi tarafı rezalet Hem Dual band desteği yok hem de 2.4 GHz de çok kısa mesafe çekiyor. Size son 1 yıldır en az 100 tane sattığım ve 1 kere geri dönüş almadığım. Sorunsuz bu cihazı öneririm.

Bu geldi siparişini de verdim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Bende TurkNet'in 35MB internetini kullanıyorum. Elimde ASUS'un DSL-N16 modemi mevcut tam hızı almaktayım bir problem yaşamadım. İsterseniz bir üst modeli olan DSL-AC750'yi de kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı