35 Mbps ile yayın yapılabilir mi?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Merhaba arkadaşlar, 35 Mbps 5 upload internetim var. Genelde CS oynuyorum ve YouTube'da CS yayınları açmak istyorum ama ping girebiliyor. Bunun için bildğiniz OBS, CS:GO veya YouTube ayarı var mıdır?

Merhaba arkadaşlar, 35 Mbps 5 upload internetim var. Genelde CS oynuyorum ve YouTube'da CS yayınları açmak istyorum ama ping girebiliyor. Bunun için bildğiniz OBS, CS:GO veya YouTube ayarı var mıdır?
5 Mbps upload değeri biraz düşük ama 720P ya da 1080P düşük bitrate ile yapılabilir gibi.

4000 bitrate uygun. Fakat hareketli oyunlarda bozulma olacaktır.

Hareketli görüntüde bozulma olacaktır.

Aynen dediğin gibi oldu dostum sabit durduğumda görüntü güzel koşarken pikselleşiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen dediğin gibi oldu dostum sabit durduğumda görüntü güzel koşarken pikselleşiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitrate düşük ve internet upload hızı az. Paket yükseltin ya da farklı firmalara vs. bakın o upload ile yayın biraz zor yapılır hareket edince arkadaşın da dediği gibi pixelleşir.

Bitrate düşük ve internet upload hızı az. Paket yükseltin ya da farklı firmalara vs. bakın o upload ile yayın biraz zor yapılır hareket edince arkadaşın da dediği gibi pixelleşir.
Ama yine de fena değildi hocam. Hafif bi upload yükseltmesiyle daha güzel olabilir bu arada gta 5 yayını yaptım 150000 bitrate ile yağ gibi akıyodu.

Yeni konular

Geri
Yukarı