35 Mbps intenet CS:GO aşırı ping sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

oguzaydn00

Decapat
Arkadaşlar Turkcell Superonline 35 Mbps internet kullanıyorum CS:GO'da ping değerim aşırı yükseliyor sürekli takılıyor oyun ping yüzünde genelde 150-500 arası neden böyle düzeltme şansım var mı? İnternetim 25 Mbps'di 35'e yükselttim bu arada.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    363,7 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
5GHz kapsama alanı 2.4GHz'den daha kötüdür. Bir sen deneme yanılma yapmıyorsun. Dublexte oturuyorum en az 1 ayım bu modem, router, repeatet ayarlarıyla geçti. En son kablo çektim kurtuldum. Senin olduğun yerde kablosuz sinyaller azdır birbirinden etkilenmiyordur. Wifi ile stabil oyun oynanmaz.
Ben kapsama alanı hakkında bir şey söylediğimi hatırlamıyorum, herkes dublex evde oturmuyor. Civarımda 15'ten fazla wi-fi var. İsterseniz gelin çayımı içip test edin stabilitemi?

Ben kapsama alanı hakkında bir şey söylediğimi hatırlamıyorum, herkes dublex evde oturmuyor. Civarımda 15'ten fazla wi-fi var. İsterseniz gelin çayımı içip test edin stabilitemi?
Eyvallah sağolasın. Çekim gücü 5GHz daha iyi demişsin. Aynı şey kapsama alanı. CSGO pinginiz stabil mi? Kaç alıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı