35 Mbps internet ile 1080P video izleyemiyorum

Öneriniz için teşekkür ederim. Ancak, ben de bu sorunları yaşadım. Ama firmalara karşı acımasız olduğum için bu sorunları çözdüm. Yıllardır çeşitli ISS'leri denedim. Aklınıza ne gelirse, Kablonet hariç. Turknet'ten önce Dsmart kullanıyordum ve Dsmart 24 Mbps'lik paketi 4 Mbps olarak sağlıyordu bana. Aynı apartmanda şu an 10₺ farkla 50 Mbps alıyorum. Robot olayı canımı sıkıyor evet ama yapabilecek bir şey yok. Arkadaşlarımı Turknet'e ve Millenicom'a yönlendirdim ancak ikisinde de sorun var. Burası Türkiye, burada firmalara karşı acımasız olmalısınız maalesef. Ayrıca, DH üyeliğimden arkadaşımın Turknet ile ilgili sorunu çözmek için PM atıyorum, gayet yardımcı oluyorlar.
Bu aralar bizimde çok sık kopma oluyor. Bunun için nasıl bir dil kullanmamız lazım?

Bu aralar bizimde çok sık kopma oluyor. Bunun için nasıl bir dil kullanmamız lazım?
İlk başta nazik bir üslupla denemelisiniz. Destek kayıtlarını çok takmıyorlar bu ara, yoğunluktan dolayı. DH Forum'da üyelik açın, varsa da PM'den Turknet'te sorunu bildirin. Nazik ve kibar şekilde. Ardından, Twitter'daki TurknetDestek hesabının o gün attığı Tweet'e tweetleyecekseniz. Genelde Twiter'dakiler takmıyor çok fazla, ama DH Forum'daki arkadaşı üzmeyin. Destek kayıtlarında cevap alamazsanız biraz daha temkinli bir cevap verin.

İlk başta nazik bir üslupla denemelisiniz. Destek kayıtlarını çok takmıyorlar bu ara, yoğunluktan dolayı. DH Forum'da üyelik açın, varsa da PM'den Turknet'te sorunu bildirin. Nazik ve kibar şekilde. Ardından, Twitter'daki TurknetDestek hesabının o gün attığı Tweet'e tweetleyecekseniz. Genelde Twiter'dakiler takmıyor çok fazla, ama DH Forum'daki arkadaşı üzmeyin. Destek kayıtlarında cevap alamazsanız biraz daha temkinli bir cevap verin.
Çok teşekkür ederim cevabınız için.
Bir şey daha sormak istiyorum. Siz 10 Tl fazla ödeyerek hızınızı arttırmışsınız. Peki arttırırsak alacağımız hızı nereden görebiliriz? Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır:)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı