35 Mbps internet paketim olmasına rağmen 20 Mbps alıyorum

Sanırım yapacak bir şey yok hocam ya modemi değiştirceğim ya da tekrar arıza kaydı oluşturcağım hepinize çok teşekkürler.

Tamamdır hocam teşekkür ederim hepinize iyi geceler.

Bende aynı durumdayım aşağı yukarı Superonline'a geçtim 24 Mbps bağlattım ama 13 alıyordum şikaye ettim geldiler sorun aşağıda elekterikçi çağıracağınız bizimle alakası yok dediler bu arada WLAN değil Ethernet ile 16 alıyorum halbuki Turkcell'e geçmedne önce bir sorun yoktu tma geçince oldu neyse dedik 35 Mbps yapalım yine tam düzelmedi bu sefer 17 Mbps aldım böylece kaldım kimseye derdimi anlatamadım almadığım hızın parasını ödüyorum bundan önce Vodafone netteydim bir sorun yoktu turkcelllinde Vodafone Net'inde VDSL altyapısı Türk Telekom'u kullanıyor bu arada.

35 Mbps internetim var ancak son 2 haftadır 19-20 Mbps aralığında gidip geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ekip yolladılar geldi hiçbir şeye bakmadan modemin Wi-Fi kartımı yalan olmasın öyle bir şeyi yanmıştır modemi değiştirceksen 720 lira dedi ben de değiştirmedim. Sizce doğru mu söylüyor modemde mi sıkıntı var yoksa altyapıda bir sorun olabilir mi? Ethernet kablosuyla 32 alıyorum anca YouTube videolarını 720p de bile açmıyor eskiden televizyondan 4K bile izleyebiliyordum.

35 Mbps internetim var ancak son 2 haftadır 19-20 Mbps aralığında gidip geliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ekip yolladılar geldi hiçbir şeye bakmadan modemin Wi-Fi kartımı yalan olmasın öyle bir şeyi yanmıştır modemi değiştirceksen 720 lira dedi ben de değiştirmedim. Sizce doğru mu söylüyor modemde mi sıkıntı var yoksa altyapıda bir sorun olabilir mi? Ethernet kablosuyla 32 alıyorum anca YouTube videolarını 720p de bile açmıyor eskiden televizyondan 4K bile izleyebiliyordum.

6 aylık sorunu çözdüm meğer ankastrede kablo sıyrılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı