35 Mbps internetin aşırı yavaş olması

kubde

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Turknet kullanıyorum. 35Mbps hızım var. Youtube'den 4K 60 FPS içerikleri donmadan izleyebiliyorum. O sırada video saniyede 29 ila 32 Mbps veri harcıyor. Fakat sadece Youtube'de hız var internet aşırı yavaş. Hız testlerim indirme 3 yükleme 2 dolaylarında. Birçok kez destek kaydı açtım kablolarım ankastre kutusu ve modemimden kaynaklı sorun yaşıyorsun dediler. Ben sorun yaşıyor olsaydım Youtube'da 4K videoları izleyemeyeceğimi düşünüyorum. Modem hat değerimi ve güncel hız testimi yükledim lütfen bir bakar mısınız bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim.

3.jpg
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba... Bu sorun sadece Youtube'da mı oluyor ?... İlginçtir ben de 24Mb hızla kullanırken gayet iyiydi Youtube ama 35 MB'e çıkarttım internet hızımı ve 1440p videoları yüklerken yavaş yüklüyor arada bekliyor... Yahu 24 Mb iken daha iyiydi diye TTNET'i arayıp eski kampanyama döndüm... Bunun nedeni nedir ? TTNET görevlisi modemden kaynaklı dedi... Bilgisi olan var mı ?

Modem bu : ZXHN H168N

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı