350.000 TL Araba önerisi

hocam lütfen şu tür 3.0 v6 motorlu araçları tavsiye bile vermeyiniz. aracın parçası yok türkiyede :DDDD. şaka maka çok sık bozulan araçlar özellikle mekanik. bu arabalar zorlamaya gelmez.hee dersinki param var sanane? umrum olmaz. ama bu adamın 350ksı var ve bencede bu arabaaya 30k harcıyacak daha parası yok

hocam lütfen şu tür 3.0 v6 motorlu araçları tavsiye bile vermeyiniz. aracın parçası yok türkiyede :DDDD. şaka maka çok sık bozulan araçlar özellikle mekanik. bu arabalar zorlamaya gelmez.hee dersinki param var sanane? umrum olmaz. ama bu adamın 350ksı var ve bencede bu arabaaya 30k harcıyacak daha parası yok
Hay hay.

hocam açıklamada ne yazıyor okudunuz mu :D ''
AÇIKLMAYI BAŞTAN SONA OKUMADAN ARAMAYIN!!!

Yedek motor fiyat farkını düştüm. Motor farkli bir alanda değerlendirilecek.

Aracın orjinal km 235.000 Km dedir fakat 3.0 Motora yükseltmek için sıfırlanmıştır.

Komple
Piston set 3.0 STD
Blok
Krank STD
Kapaklar 3.2 Olarak revizyon görerek yenilenmistir. Emsali yoktur tr de tektir.

Arabada sınıf temizlikte ve geçmişi bilinen araçtır dost dan dost a geçmistir. Tavan hariç Alt kısımlar da muhtelif boyalar mevcuttur.

Yazlık lastikler 2023 tarihli sıfır değişmiştir.
Yedek Kışlık Orjinal Jant ve Lastiği yanında verilecektir.
Araç İçi ile dışı sınıf temizliktedir.

Alan usta usta sanayi sanayi gezmez , keyfini sürer.

Sunroof
Katlanır Ayna
Multimedia
Klima Hepsi faaldir.
Şöför koltuk ısıtma arızalı yolcu çalışır vaziyettedir.''..

Hocam parçaları buradaki araçlardan biraz pahalı ama yine de alfa 156 yada 147 öneririm. Hem sürerken keyif alabileceğiniz hem de dikkatli olursanız uzun yıllar kullanabileceğiniz arabalar. Ben de şahsen onlara bakıyorum şu sıralar.

Hocam parçaları buradaki araçlardan biraz pahalı ama yine de alfa 156 ya da 147 öneririm. Hem sürerken keyif alabileceğiniz hem de dikkatli olursanız uzun yıllar kullanabileceğiniz arabalar. Ben de şahsen onlara bakıyorum şu sıralar.

Hocam gayet güzel araba. Fakat atıyorum tamponu bir yere vurdunuz kırıldı tampon veya bakımları geldi falan. O zaman sıkıntı bu arabayı hiç yormaman lazimki senle masrafiz sekilde kalsin. Tampon fiyatlari bile 3-4K. Bence şu an en iyi seçenek ies. Genç arabasi sonuna kadar zorla, hızlıdır, yol tutuşu gayet iyi, ortalama saglamlikta. Alfalar cok karizmatik ama bu abim 350klik araba ariyor zannetmem o kadar masraf edebileceğini. O araba biraz daha ortalama ekonomiden zenginlige yükselen kişilere uygun bence.

Hocam gayet güzel araba. Fakat atıyorum tamponu bir yere vurdunuz kırıldı tampon veya bakımları geldi falan. O zaman sıkıntı bu arabayı hiç yormaman lazimki senle masrafiz sekilde kalsin. Tampon fiyatlari bile 3-4K. Bence şu an en iyi seçenek ies. Genç arabasi sonuna kadar zorla, hızlıdır, yol tutuşu gayet iyi, ortalama saglamlikta. Alfalar cok karizmatik ama bu abim 350klik araba ariyor zannetmem o kadar masraf edebileceğini. O araba biraz daha ortalama ekonomiden zenginlige yükselen kişilere uygun bence.

Bir yerde haklısınız ama şu var, alfalar yüksek hızlara ve devirlere rahat gelebilen ve dayanabilen arabalar. Ama yolları bozuk olan yerlerde ön takımı her an dağılabilir o sıkıntı.

Temizini bulursan Opel Vectra C kasa alabilirsin. Honda vesaire bu yaşta Vectra C'nin yanında araba değil her tarafı kalas gibi. İkisini yan yana görünce zaten kararını duruşlarına bakarak verirsin.

Geri
Yukarı